Značka HONOR představila tři nejnovější světové technologie

Přední světová značka smartphonů HONOR, představila tři průlomové světové technologie pro HONOR View20. V návaznosti na úspěch GPU Turbo způsobila dnes značka HONOR otřes v odvětví průmyslových technologií díky prvním technologiím tohoto druhu na světě – zadním fotoaparátem o rozlišení 48 megapixelů, celoplošným displejem HONOR All-View a zařízením Link Turbo.

První zadní fotoaparát s rozlišením 48 MPix a snímačem Sony IMX586 je oznámením nové éry ve fotografování smartphonů. Tento fotoaparát bude brzy k dispozici v nadcházejícím telefonu HONOR View20. Fotoaparát je první, který umožňuje fotografování na smartphonu ve vysokém rozlišení s rozlišením 48 efektivních megapixelů a přináší kvalitní obraz s více a lepšími detaily i při zvětšování. Tato technologie spojená s výpočetním výkonem AI a výkonem grafického zpracování, dual-ISP a dual-NPU čipové sady Kirin 980, automaticky provede vícenásobné zpracování snímků, což uživatelům umožňuje shromažďovat podstatu na více fotografiích pořízených fotoaparátem 48 Mpix a vytvářet AI obraz s vysokým rozlišením 48 Mpix. Společnost HONOR poskytuje uživatelům neporovnatelnou kvalitu a jasnost fotografií, které konkurují vysoce kvalitním reflexním fotoaparátům s jedním objektivem.

Značka HONOR také umožnila zcela novou úroveň plnohodnotného zobrazení na displeji se zavedením displeje HONOR s celoplošným zobrazením, který bude zařízením telefonu HONOR View20 nové generace. Tento světově první design předního fotoaparátu na displeji, dosažený extrémně složitou technologií stohu 18 vrstev, který pečlivě vkládá přední fotoaparát do zobrazovacího prostoru obrazovky, rozšiřuje plochu zobrazení téměř na 100 %. Inovativní řešení, tedy displej HONOR All-View, prokazuje neochvějné odhodlání společnosti HONOR usilovat o vývoj celoplošného zobrazení, od bezrámové obrazovky 18: 9 éry 1.0 přes vrubovanou obrazovku éry 2.0. k revoluční éře 3.0.

S vědomím, že uživatelé chtějí být stále online, značka HONOR změnila zkušenosti se smartphony díky zavedení nástroje Link Turbo. S využitím AI a technologií velkých dat Link Turbo automaticky analyzuje uživatelské modely a síťové podmínky pro bezproblémové přepínání mezi sítěmi Wi-Fi nebo 4G a zvyšuje rychlost stahování současným přijetím obou sítí.

Oznámení těchto průlomových technologií je příkladem inovační dokonalosti, kterou značka HONOR v letošním roce představila. Společnost úspěšně uvedla na trh populární, široce oblíbené a dokonalé telefony, které spojují nejlepší technologie s krásnou estetikou. „Jako společnost určující trendy značka HONOR pokračuje v překonávání hranic inovace a řemeslného zpracování výrobků. Snažíme se nepřetržitě přenášet světu průlomy v technologii a poskytovat našim uživatelům výjimečné zkušenosti,“ řekl Jimmy Xiong, generální ředitel divize produktů společnosti HONOR.

Produkty značky HONOR jsou vyráběny na nejvyšší úrovni řemeslné dovednosti a poskytují spotřebitelům inovativní a krásné smartphony se širokou paletou barevných variant. Nový model HONOR 10 Lite zavádí do smartphonů grafiku barev a poskytuje oslnivé vizuální efekty s osmi třpytivými vrstvami. Značka HONOR také oznámila, že krásný a minimalistický Honor 8X přichází v nové barvě – Phantom Blue.

Značka HONOR v úsilí o dokonalost v oblasti designu a barev smartphonů spolupracovala s nejlepším malajským umělcem Red Hong Yi, aby vytvořila exkluzivní umělecké dílo Aurora, vyrobené z 2 000 recyklovaných skleněných dílů pro zadní obaly smartphonů HONOR. Vynikající barvy těchto skleněných zadních krytů připomínají umělci fenomén polární záře (aurora) a inspirovaly jej k vytvoření této instalace.

Výrobě těchto skleněných zadních krytů bylo věnováno velké množství preciznosti. 15 nano-membrán, které pokrývají skleněnou zadní část, dokáže odrážet a lámat dopadající světlo a pouze jedna prachová částice dokáže zničit celou sadu membrán. Na každých pět vytvořených membrán musí být jedna z nich vyřazena. Inspirován jedinečností těchto recyklovaných skleněných krytů pan Red vytvořil Auroru a proměnil to, co je považováno za průmyslový odpad, na moderní umění.

S podporou neustálých inovací společnosti HONOR a důrazu na nabízení nejlepších zkušeností uživatelům se tato značka v uplynulém roce rychle rozrostla a vyvinula silnou globální působnost. Značka HONOR také oznámila svůj oficiální vstup na trh v Hongkongu, přičemž HONOR 10 byl prvním uvedeným modelem. S výhledem do roku 2019 se značka HONOR vynasnaží přinést mladým lidem na celém světě ještě zajímavější aktualizace technologií i designu. Sledujte nás dál!

O značce HONOR

Honor je přední světovou značkou smartphonů. Tato značka vznikla s cílem uspokojovat potřeby generace z přelomu tisíciletí prostřednictvím nabídky výrobků optimalizovaných pro internet, které svým uživatelům nabízí skvělé možnosti, podporují akčnost a kreativitu a umožňují jim plnit si své sny. Díky tomu se značka Honor odlišuje od ostatních a sama naplňuje svůj slogan statečnosti v tom smyslu, že dělá věci jinak a snaží se zákazníkům nabízet jenom ty nejmodernější technologie a inovace.