Společnost Levy Ray & Shoup kupuje Drivve

Společnost Levy Ray & Shoup, Inc. (LRS) se sídlem ve státě Illinois dnes oznámila, že koupí americkou společnost Drivve Inc. a přidružené společnosti v Evropě (společně označované jako Drivve). Tento poskytovatel inovativního digitalizačního softwaru se připojí k divizi Enterprise Output Management (EOM) společnosti LRS a pomůže společnosti LRS rozšiřovat a zlepšovat její nabídky řešení dokumentace.

Společnost Drivve, která byla založena v roce 2008, vyvinula ekosystém řešení a služeb pro zjednodušení podnikových procesů náročných na dokumentaci. Od technologie pořizování snímků a směrování až po řešení správy dokumentů pomáhá software společnosti Drivve organizacím zlepšit bezpečnost a efektivitu klíčových obchodních pracovních postupů. V budoucnu budou vývojové týmy společností LRS a Drivve plně integrovat tyto funkce pro sběr a digitalizaci dat do komplexní sady správy výstupů společnosti LRS®.

Podle slov generálního ředitele společnosti Drivve Inc. Thilo Lutzelera „se tým společnosti Drivve, stejně jako tým LRS, zaměřuje na optimalizaci konkrétních prvků životního cyklu dokumentů. Samostatně se každá společnost stala lídrem ve své vlastní oblasti trhu, společně budeme schopni nabídnout zákazníkům komplexní dokumentový ekosystém, který zefektivňuje všechny aspekty sběru, zobrazování, správy, zabezpečení a distribuce informací. Jsme velice rádi, že můžeme společnosti LRS pomoci přinést tato nejlepší řešení na trh.“

John Howerter, senior viceprezident divize Enterprise Output Management společnosti LRS, dodal: „Díky začlenění funkčnosti softwaru Drivve do softwarového balíčku EOM výrazně rozšíříme naši schopnost podporovat projekty digitalizace a zlepšování podnikových procesů, které existují v organizacích našich zákazníků.“

O společnosti Drivve

Společnost Drivve nabízí novátorská řešení pro správu skenování, tisku a dokumentů, která zjednodušují a zlepšují podnikové procesy náročné na dokumentaci. Se zákaznickou základnou, která zahrnuje malé a střední podniky, společnosti Fortune 500, vzdělávací a vládní instituce, společnost Drivve distribuuje, prodává a podporuje svá řešení prostřednictvím globální sítě distributorů a prodejců. Další informace o společnosti Drivve naleznete na webových stránkách www.drivve.com.

O společnosti LRS

LRS je soukromá americká společnost se sídlem ve Springfieldu ve státě Illinois v USA. Pobočkové kanceláře společnosti se nacházejí v celých Spojených státech a v klíčových geografických oblastech na celém světě. Více než polovina společností Fortune 1000 se spoléhá na nejdokonalejší řešení společnosti LRS® s produkty, které jsou využívány ve více než 30 zemích. Skupiny analytiků z průmyslu uznávají společnost LRS jako přední světovou společnost v oblasti informačních technologií a časopis Software Magazine pravidelně řadí společnost LRS mezi jednu z nejlepších softwarových společností na světě. Další informace o společnosti LRS naleznete na webu www.LRSOutputManagement.com.