MyPOS přichází do České republiky

Zahraniční společnost prodávající platební terminály a nabízející platební služby nově přichází i do České republiky. Dlouhodobě můžeme na českém trhu najít pouze konkurenci, která nabízí své platební terminály za extrémní cenovky, nebo pouze formou pronájmu za měsíční poplatek a i přes to, to není konec poplatků, neboť ještě mnohdy platíme za vedení služeb a poplatky za každou platbu kartou, které jsou mnohdy až nesmyslně velké, to se týká i pokud chcete přijímat platby online.

Avšak společnost myPOS příchozí na český trh nabízí lepší alternativy, které by mohli pomoci snížit finanční problémy začínajícím podnikatelům a zlepšit finanční situaci již rozvinutých podnikatelů.

Asi jedním z nejlákavějších benefitů u společnosti myPOS je malý poplatek za příjem klientských karet, který je na 0,9 % za platbu a to podotýkáme, že můžeme najít konkurenci, která se šplhá s poplatkem až k 4 %, momentální obvyklé taxy pro menší podnikatele se obvykle pohybují kolem 1,7 % poplatku za platbu.

Další velkou výhodou je zdarma datová sim pro připojení vašeho terminálu po celé Evropské unii a vaše vlastnictví platebních terminálů, takže pokud jej nepotřebujete, tak ho můžete bez okolků přeprodat, nemluvě o další výhodě této společnosti a tou je žádný poplatek za neaktivitu, který některé banky tak rády dávají. Terminály také podporují EET s nejlevnějším terminálem za 2650 Kč bez daně, který i přes svoji nízkou cenovku přijímá bezkontaktní i kontaktní typy plateb kartou a k tomu je plně bezdrátový a vejde se do kapsy.

Příchod této společnosti do České republiky by mohl vyvolat zlom v přijímání platebních karet, neboť vůči konkurenci je služba dostupná všem podnikatelům, kteří nechtějí vyhazovat peníze za EET pokladny, zvlášť platební terminál a k tomu nesmyslně vysoké poplatky, či pokuty za neaktivitu.

Zakupte svůj platební terminál, poté projděte 10 minutovou registrací a můžete prodávat. Žádné zdlouhavé papírování a zbytečné poplatky. Více na mujpos.cz