Audiolibrix oslavuje 6. výročí a nabízí audioknihy za polovinu

Populární obchod s audioknihami oslavuje 25. září své 6. narozeniny. V rámci oslav nabízí nejpopulárnější audioknihy se slevou 50 % a taky první audioknihu za pouhých 49 korun.

Nejlépe hodnocený obchod s audioknihami oslavuje už šestý rok svého působení na československém audioknižním trhu. Jako oslavu teď nabízí TOP audioknihy za polovinu po dobu prvních 12ti hodin, potom po zbytek akce se slevou 25 %.

Audioknihy prokazatelně pomáhají lidem více číst. Z loňského Velkého audioknižního průzkumu vyplynulo, že celých 84 % posluchačů čte s audioknihami více než bez nich.

Trh s audioknihami každý rok zaznamenává stoupavou tendenci díky rostoucí nabídce a měnícímu se životnímu stylu produktivních lidí. V současnosti je tak čtenářům dostupných přes 11 tisíc hodin mluveného slova.

“V zemích jako Německo, USA nebo Velká Británie zaznamenávají audioknihy větší popularitu a nárůst než e-knihy. Abych uvedl příklad, audioknižní trh mezi roky 2016 a 2017 vzrostl o 21 %, přičemž ten knižní o necelá 2 % a e-knihy zaznamenaly propad o téměř 5 %. Audioknihy u nás kopírují trend a meziroční nárůst za poslední roky překračuje hranici 30 %,” prozradil Ivan Sabo, CEO společnosti Audiolibrix.

Vybírat si lidé mohou ze všech žánrů, nejpopulářnější jsou ovšem stále detektivky a thrillery, následované humoristickými audioknihami a tituly osobního rozvoje.

Na rozdíl od e-knih přinášejí audioknihy jinou formu čtení ve vztahu ke knihám. Lidé využívají poslech jako možnost doplnění vzdělání a vyplnění momentů, které by jinak přišly nazmar. Z poslouchání se nestává jen jiná forma čtení, ale také životní styl.

Obchod Audiolibrix je na českém trhu už od roku 2012 a jako jediný nabízí kromě běžného nákupu i možnost výhodného předplatného, díky němuž mají zákazníci šanci nakupovat audioknihy pravidelně za 199 Kč. Zájem o členství v Klubu Audiolibrix progresivně narůstá, jen od loňského roku se zvýšil o 31 %. Od minulého měsíce Audiolibrix rozšířil svou nabídku také o podcasty a nyní poskytuje všem fanouškům mluveného slova největší katalog českých a slovenských podcastů u nás.

Pokud jste ještě audioknihy nezkusili, máte ideální šanci je vyzkoušet a oslavovat společně s Audiolibrix na www.audiolibrix.cz.