CloudFest 2018 za dveřmi

Přední globální webhostingová a cloudová událost – CloudFest 2018 (dříve WHD.global), již brzy opět v německém Rustu. Tento rok se koná v období od 10. do 16. března a opět bude na akci mnoho vystavovatelů z celého světa a také bohatý řečnický a doprovodný program. Akce spojuje 200+ vystavovatelů a odborníků z odvětví cloudů, hostingu a poskytovatelů služeb, aby prozkoumala a získala přístup k nejnovějším inovacím, technologiím a trendům, které řídí dnešní digitální komunikaci.

V letošním roce se událost zaměří na růst, konektivitu a učení, což poskytuje odborníkům v cloudové oblasti přístup k nejnovějším událostem a jedinečným příležitostem pro vytváření sítí s informovanými zasedáními, skvělými breakouty a legendárními setkání po zasedání. Seznam účastníků již překročil hranici 6500 a zahrnuje profesionály z oblasti cloud, VAR, systémové integrátory, registrátory a telekomunikační operátory z 84 zemí.

CloudFest tento rok také představí některé nové vzrušující programy jako Investor Lounge a startup.FAIR . Zatímco Investorský salonek přivede dohromady největší jména do technologií a rizikových kapitalistů dohromady, startup.FAIR pomůže podpořit nové účastníky na cloudovém trhu.

Key-note na akci bude mít například Sophia – sociální humanoidní robot , Billy Morrison – kytarový a hudební podnikatel , Alexander Schulz – Slackliner , držitel světového rekordu a Ian Khan, technologický futurista. Kromě těchto událostí budou besedy s odborníky – Laurent Allard (člen představenstva, vedoucí strategického rozvoje, místopředseda OVH), Arnold Blinn (hlavní architekt GoDaddy), Ulrich Walter (Systems Cloud & HPC Vedoucí prodeje DA-CH), Jan Loeffler (CTO, Plesk) a mnoho dalších .

CloudFest Hackathon

Akce bude mít také svůj oblíbený předprogram – CloudFest Hackathon , který uvidí, že se setkají s komunitami s otevřeným zdrojovým kódem, vývojáři a partnery, aby prozkoumali a vyřešili problémy s otevřeným zdrojem v reálném životě.

Partneři akce jsou například společnosti Intel a .com, Verisign, Dell EMC, cPanel, HPE, Lenovo, IBM, VMware a mnoho dalších.
Akce se bude konat v krásném prostředí Europa-Park a bude to konečná kombinace techniky a zábavy.

Více informací o CloudFestu 2018 a vstup zdarma!