SSLmentor představuje RapidSSL certifikát

Název RapidSSL patří mezi etablované značky SSL certifikátů, která je nyní vydávaná certifikační autoritou DigiCert. Certifikáty RapidSSL jednoduše zabezpečují komunikaci na internetu pomocí protokolu HTTPS a hodí se pro nasazení na jakýkoliv internetový projekt, kde je potřeba pouze zabezpečená komunikace. Jeho výhodou je cena, plná důvěryhodnost a rychlost vystavení.
Pokud se rozhodujete jaký SSL certifikát nasadíte na své webové stránky a Váš poskytovatel webhostingu Vám nenabízí certifikát Let’s Encrypt, naše doporučení zní – SSL certifikát RapidSSL. Cena za roční certifikát je v řádu jednotek stokorun a při registraci na více let se ještě snižuje. RapidSSL certifikát zajistí, že komunikace je šifrovaná a nehrozí žádné varování o nedůvěryhodném certifikátu. Certifikát se hodí pro jakékoliv webové stránky, e-shopy, intranetové portály atd.

RapidSSL – nejlevnější SSL z rodiny DigiCert (Symantec)

Certifikát RapidSSL patří od prosince 2017 do rodiny značek certifikační autority DigiCert, která převzala kompletně vystavování všech druhů certifikátů značky Symantec. SSL certifikát RapidSSL lze na stránkách projektu SSLmentor získat již od 382 Kč bez DPH za rok. Je velmi rychle vystaven a je plně důvěryhodný.

RapidSSL nabízí

  • rychlé získání certifikátu
  • výhodnou cenu
  • 99,9% podporu moderních www prohlížečů
  • podporu v mobilních zařízeních
  • 256 bitové SSL šifrování

Kde koupit RapidSSL certifikát

SSL certifikát RapidSSL zakoupíte na stránkách projektu SSLmentor:  https://www.sslmentor.cz/rapidssl/rapidssl