Zahájen prodej telefonů Galaxy S9 a S9+

Společnost Samsung Electronics America, Inc. oznámila, že nové modely chytrých telefonů Galaxy S9 a Galaxy S9+, u nichž recenzenti telefonů z celého světa vysoce hodnotí nejlepší displej, provedení a fotoaparát, jsou nyní v prodeji ve Spojených státech amerických u poskytovatelů bezdrátových sítí a maloobchodech. Telefony jsou nabízeny ve třech barvách: černé, modré a fialové. Doporučená maloobchodní cena modelu Galaxy S9 je 719,99 amerických dolarů, zatímco model Galaxy S9+ by se měl prodávat za 839,99 amerických dolarů. Jak odblokovaná, tak carrier verze modelů Galaxy S9 a Galaxy S9+ je rovněž v nabídce na stránkách Samsung.com.

„Telefony Galaxy S9 a S9+ jsou navrženy pro zákazníky vizuální a sociální generace, kteří jsou ve spojení, komunikují a sdílejí své zážitky prostřednictvím fotek a videí,“ řekl Tim Baxter, předseda představenstva a generální ředitel divize společnosti Samsung Electronics pro Severní Ameriku. „Společnost Samsung naplno využila svou dlouholetou historii modernizace, pro zdokonalení fotoaparátu v chytrém telefonu tak, aby mohli uživatelé nejenom pořizovat skvělé snímky při jakémkoli osvětlení a v jakémkoli prostředí, ale rovněž se mohli vyjádřit vlastním jedinečným způsobem.“

Vylepšený fotoaparát

Modely Galaxy S9 a Galaxy S9+, vytvořené pro stále populárnější způsob komunikace a sebevyjádření prostřednictvím fotografií, videí a emoji, jsou vybavené nejlepším fotoaparátem s funkcí Dual Aperture1 (F1.5 bF2.4), která funguje stejně jako lidské oko, když se přizpůsobuje různým světelným podmínkám. Kromě toho zachycují telefony Galaxy S9 a S9+ až 12 verzí stejného snímku, aby vznikla optimální fotografie s vysokým kontrastem a menším šumem a zrnem. V žebříčku DxOMark získal model Galaxy S9+ nejvyšší skóre v historii, pokud jde o fotoaparáty v mobilních telefonech.

Pohlcující zábava

Modely Galaxy S9 a Galaxy S9+ obsahují rozšířené funkce pro zábavu, jako jsou výkonné reproduktory vyladěné od AKG a nejjasnější displej Super AMOLED na přístroji Galaxy. Se špičkovým zvukem a úchvatnou obrazovkou je pro uživatele nyní jednodušší než kdy předtím, aby si vychutnali svůj oblíbený obsah.

Propojený ekosystém

Oba modely Galaxy S9 i Galaxy S9+ podporují novou aplikaci SmartThings, která umožňuje jednoduchou a jednotnou obsluhu a ovládání zařízení Samsung i dalších kompatibilních spotřebičů. Ovládání připojených zařízení může být tak snadné jako přepnutí vypínače.

Základ Galaxy

Součástí modelů Galaxy S9 and S9+ jsou standardně základní oblíbené parametry, jako je například odolnost proti vodě a prachu kategorie IP68, rozšiřitelná paměť, rychlé a bezdrátové nabíjení a vstup pro sluchátka3. Kromě toho podporují modely Galaxy S9 a S9+ nejrychlejší sítě, jako například gigabitové LTE až do rychlosti 1,2 Gb/s, takže přinášejí uživatelům nejlepší kvalitu hovorů a rychlost přenosu dat, která je dnes na jejich sítích k dispozici.

Další informace o telefonech Galaxy S9 a Galaxy S9+ naleznete na internetové adrese news.samsung.com/us/galaxy-s9/.