Televizory TCL Android TV s prémiovým obsahem

U všech Android TV televizorů a u soundbarů TCL nyní IPTV služba SledovaniTV jako dárek. 103 kanálů, včetně HBO, Filmbox, Sport1 i Sport2 TCL Electronics (1070.HK), jeden z hlavních hráčů na globálním poli odvětví výroby televizorů a vedoucí společnost pro spotřební elektroniku, oznámila, že nyní zákazníci na českém trhu dostanou IPTV službu SledovaniTV jako dárek ke všem modelům televizorů TCL Android TV, Thomson Android TV a soundbarům TCL.

TCL Android TV

TCL je druhým největším výrobcem televizorů na světě3 a inovátorem technologie Mini LED. Ve svých televizorech využívá platformu Android TV pro bohatý online obsah, aplikace i hry a umožňuje přístup k obrovské nabídce aplikací z Obchodu Play. Produkt jsou lokalizované pro české prostředí. V široké nabídce televizorů TCL lze nalézt modelové řady, které přinášejí špičkové technologie, jako jsou například Direct LED podsvícení s Micro Dimming s použitím VA panelu. Tuto skvělou kombinaci ocení filmoví diváci, kteří očekávají vyšší kontrast, lepší černou a rovnoměrnější podsvícení. Inovativní technologie Mini LED použitá u top modelů televizorů přináší tisíce diod pro vysoký jas, řízení podsvícení v zónách a vynikající kontrast. V případě využití technologie Quantum Dot (QLED) je zajištěn široký rozsah a 100% objem barev. Hráči počítačových her ocení u vybraných modelů nízký input lag a 4K gaming při využití HDMI 2.1. Televizory TCL podporují HDR10 a vybrané modely navíc také Dolby Vision a Dolby Atmos pro maximální obrazovou a zvukovou kvalitu.

O společnosti TCL Electronics TCL Electronics (1070.HK) je rychle rostoucí společnost vyrábějící spotřební elektroniku a hlavní hráč na globálním trhu v odvětví výroby televizorů. Produkty jsou k dostání ve více než 160 zemích po celém světě. Společnost byla založena v roce 1981. Podle výzkumu OMDIA značka TCL zaujímá na základě prodejů za druhé čtvrtletí roku 2020 druhé místo na globálním trhu televizí. TCL se specializuje na výzkum, vývoj a výrobu spotřební elektroniky, od televizorů, audio zařízení až po chytré produkty pro domácnost.

Značka televizorů TCL je od roku 2020 Premium partnerem české fotbalové reprezentace.