Společnost Microsoft vyhlásila Partnery roku 2018

Společnost Microsoft Corp. oznámila vítěze a finalisty soutěže Partner roku společnosti Microsoft pro rok 2018 (Microsoft 2018 Partner of the Year Awards). Každoroční soutěž oceňuje špičkové partnery společnosti Microsoft, kteří prokazují dokonalost v inovacích a implementaci zákaznických řešení založených na technologii společnosti Microsoft. Vítězové a finalisté z celého světa budou oceněni na konferenci Microsoft Inspire, která se uskuteční ve dnech 15.-19. července 2018 v Las Pegas v Nevadě.

Letos společnost Microsoft ocenila partnery v 39 kategoriích oslavujících každou oblast řešení, odvětví a mnoho dalších. Ocenění finalisté a vítězové byli vybráni z více než 2 600 nominací shromážděných ze 115 různých zemí světa na základě jejich oddanosti vůči zákazníkům, vlivu jejich řešení na trh a příkladného využití technologií společnosti Microsoft.

„Je to čest oceňovat vítěze a finalisty ceny Partner roku 2018, kteří představují nejlepší a nejmodernější inovátory z našeho partnerského společenství,“ uvedla Gavriella Schuster, viceprezidentka společnosti One Commercial Partner společnosti Microsoft. „Tyto společnosti přinášejí špičková řešení složitých obchodních problémů a poskytují svým zákazníkům digitální transformační příležitosti. Gratulujeme všem vítězům a finalistům.“ Paní Schuster také poblahopřála vítězům a finalistům na blogu na webových stránkách partnerské sítě Microsoft Partner Network.

Kompletní seznam, včetně vítězů ceny Partner Microsoft Country roku 2018, je uveden na stránkách https://partner.microsoft.com/en-us/inspire/awards.

O konferenci Microsoft Inspire

Konference Microsoft Inspire poskytuje partnerské komunitě společnosti Microsoft přístup ke klíčovým marketingovým a obchodním strategiím, vedení a informacím o konkrétních zákaznických řešeních, jejichž cílem je pomáhat partnerům uspět na trhu. Spolu s příležitostí získání informací, které se týkají prodeje, marketingu, služeb a technologií, je Microsoft Inspire ideálním prostředkem pro získávání cenných znalostí od svých kolegů a od společnosti Microsoft.