Nový program Akademie CZ.NIC pro 2019

Od začátku ledna je možné se hlásit na kurzy vzdělávacího centra Akademie CZ.NIC, jehož provozovatelem je sdružení CZ.NIC, správce české národní domény. První pololetí letošního roku zahájí kurz „Pokročilé síťování v Linuxu“, který se uskuteční 11. a 12. února v Praze. Kompletní přehled kurzů včetně doplňujících informací a registrace je k dispozici na webových stránkách vzdělávacího centra. Kurzy sdružení CZ.NIC jsou určeny pro laickou i odbornou veřejnost a zájemci je mohou absolvovat v Praze, Brně a Ostravě.

V nabídce je nyní 31 běhů, v nichž se přednášející budou věnovat systému DNS, zabezpečení DNSSEC, internetovému protokolu IPv6, verzovacímu systému Git, nařízení eIDAS nebo routeru Turris Omnia. Na své si ale přijdou i zájemci o operační systém Linux nebo bezpečnost – internetovou nebo mobilních a webových aplikací.

„Stejně jako v předchozích letech i letos se na nás mohou obrátit zájemci o takzvaná školení na míru. Pod tím je možné si představit nejen zkrácení nebo naopak rozšíření nabízeného tématu, ale také případnou kombinaci jednotlivých témat. Takovéto skupiny jsme schopni vyškolit jak v naší pražské učebně, tak i přímo u daného zákazníka. Školení na míru jsou určená nejen firmám, ale i veřejné správě. Novinkou letošního roku je rozšíření portfolia kurzů pro školy. V nich chceme předávat naše znalosti a zkušenosti žákům, studentům i učitelům,“ doplňuje Daniel Rozum, vedoucí vzdělávacího centra Akademie CZ.NIC.

Harmonogram kurzů, doplňující informace a novinky najdete na webových stránkách akademie.nic.cz.