Navštivte konferenci evropských prodejců na Amazonu

Ve dnech 28. a 29. března 2019 se v Praze koná konference s názvem European Seller Conference, kde experti Amazonu spojí své síly, aby předali exkluzivní zkušenosti evropským prodejcům. Tato dvoudenní událost je unikátní příležitostí si vytříbit znalosti a navázat konexe s ostatními evropskými podnikateli na Amazonu.

Na programu se objeví témata jako jsou Nejnovější změny v algoritmu na Amazonu, Předběhnutí konkurence nasazením síly Facebookových botů, Vyladění reklamní kampaně (PPC) na Amazonu, Lokalizace produktů pro mezinárodní trhy, a spoustu dalšího.

Exkluzivní skupina expertů bude sdílet jejich strategie a tajemství, za pomocí kterých budete schopni posunout vaše podnikání na Amazonu na jinou úroveň. Speakeři pocházejí z různých koutů světa, včetně USA, Spojeného království, Německa, Izraele, Itálie, Litvy či Srbska. Veškeré prezentace budou v anglickém jazyce.

Mimo formální, vzdělávací, části programu, nabízí konference též unikátní možnost networkingu. Dvoudenní program je protkaný několika přestávkami pro osvěžení, seznámení se s ostatními a prodiskutování vašich podnikatelských záměrů a zkušeností.

Pořadatel, společnost Orange Klik, pořádá virtuální konference a zprostředkovává webináře pro prodejce na Amazonu. Společnost má vášeň pro sdílení nápadů, strategií a prodejních technik, a na základě velké poptávky se její zakladatel, Augustas Kligys, rozhodl pro uspořádání střetnutí Amazon komunity i ve světě fyzickém, a to strategicky v Praze.

Využijte této příležitosti se konečně setkat osobně s ostatními experty přes Amazon a nabýt velké množství užitečných informací. Přijďte na EUSECON 2019 a nechte se inspirovat.

Vstupenky jsou v prodeji na europeansellerconference.com, k dispozici je pouze 200 míst.