Synology otevřel online obchod v EU

Společnost Synology dnes oznámila zprovoznění svého nového online obchodu v Evropské unii. Obchod Synology Store nabízí zákazníkům oficiální platformu pro zakoupení příslušenství a náhradních dílů Synology, například přídavných síťových karet, paměťových modulů, sad ližin a dalších oficiálních komponent Synology pro jejich zařízení.

„S potěšením představujeme náš nový obchod, který umožňuje uživatelům na našich webových stránkách rychle vyhledat a zakoupit oficiální díly a příslušenství Synology,“ uvedl Rosiel Lee, ředitel ve společnosti Synology Inc. „Tímto krokem demonstrujeme náš závazek týkající se poskytování plynule navazujících služeb poprodejní podpory a dlouhodobé podpory produktů našim zákazníkům.“

Obchod Synology Store je nyní k dispozici v zemích EU (kromě Malty), v Andoře, Lichtenštejnsku a v Monaku a také v USA a ve Spojeném království. Otevření tohoto obchodu v dalších oblastech je plánováno v nejbližší budoucnosti a bude oznámeno v okamžiku zpřístupnění služeb. Českou verzi obchodu najdete na https://www.synology.com/cs-cz/products/store.

U objednávek vyšších než 200 Euro je do všech zemí kromě Andorry, Kypru, Řecka, Irska, Lichtenštejnska a Portugalska nabízena bezplatná standardní doprava. Všichni kupující mohou využít možnosti vrácení zboží do 30 dní, jednoduché technické podpory, možnosti výměny produktů prostřednictvím svého účtu Synology a volitelného doručení následující den.