Nové FLEXibilní SSL certifikáty

Do nabídky projektu SSLmentor přibyly 3 nové SSL certifikáty se schopností pokrýt veškeré potřeby zabezpečení webových stránek a projektů. Tři nové SSL certifikáty GeoTrust FLEX nabízí zabezpečení až 250 domén a pro doménové (DV) a firemní ověření (OV) umožňují vložit kombinaci běžného názvu domény a subdomény a také hvězdičkového zápisu, tedy WildCard certifikátu.

Certifikační autorita GeoTrust nově nabízí SSL certifikáty typu FLEX, jejichž FLEXibilní konfigurace nabízí zákazníkům vyřešení všech potřeb pro kvalitní HTTPS komunikaci. SSL certifikáty umožňují zabezpečit pouze jednu doménu, ale lze je využívat jako multi-doménové pro zabezpečení až 250 domén. Navíc DV a OV certifikáty lze libovolně kombinovat, lze vkládat plně kvalifikovaný název domény (FQDN) a současně je možné vkládat i hvězdičkové varianty (WildCard) pro zabezpečení neomezeného počtu subdomén. Doménové SSL certifikáty je možné získat během minut, firemní samozřejmě až pracovníci CA GeoTrust provedou ověření žadatele, který je uveden v certifikátu a může si jej zobrazit každý návštěvník webových stránek.

Kromě doménového a firemního SSL certifikátu FLEX je v nabídce také nejdůvěryhodnější EV (Extended Validation) SSL certifikát, který návštěvníkům stránek umožňuje zobrazit název společnosti v prohlížeči u detailu SSL certifikátu a ověřit si tak provozovatele. Tento certifikát umožňuje kombinovat různé domény a subdomény.

V nabídce jsou nově SSL certifikáty doménový GeoTrust QuickSSL Premium FLEX, firemní GeoTrust GeoTrust True BusinessID FLEX a GeoTrust GeoTrust True BusinessID EV FLEX.

FLEXibilní konfigurace

Správcům webů a projektů nabízí SSL certifikáty GeoTrust FLEX možnost změn během životnosti. Domény je možné kdykoliv přidávat, odebírat i měnit, vždy v rámci předplaceného počtu. Jeden SSL certifikát tak může pokrýt potřeby rozrůstajícím potřebám nebo reagovat na změny.