Společnost Watts Miners uvádí na trh nejvýkonnější zařízení na těžbu kryptoměn

Společnost Watts Miners (www.wminers.com) dnes oznamuje, že bude i nadále významnou značkou na prosperujícím globálním trhu těžby kryptoměn. Společnost nedávno uvedla tři minery (zařízení na těžbu, pozn. překl.) kryptoměn s bezprecedentní hodnotou hashrate ve svém odvětví. Všechny tyto minery byly vyvinuty pomocí pokročilé čipové technologie ASIC, a každý z nich lze používat na miny Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Monero, a Dash. Tyto snadno použitelné minery se staly známými díky své schopnosti poskytnout úplnou návratnost investic do jednoho měsíce.

Ačkoli je těžba kryptoměn v dnešní době pro mnoho nadšenců v oboru kryptografie samozřejmostí, vytváření rychlých a zajištěných zisků z těžby nebylo nikdy snadným procesem. Kromě toho, potenciál generování zisků minerů mohou značně negativně ovlivnit vysoké počáteční výdaje, náklady na elektřinu a obtížnost těžby. Společnost Watts Miners tato omezení vyřešila vytvořením multi-algoritmových minerů s mimořádně vysokými hodnotami hashrate a nízkou spotřebou energie.

Pro čtenáře, kteří nejsou obeznámeni s pojmem hashrate: je to výkon nástroje na těžbu kryptoměny. Vyšší hodnota hashrate znamená, že je k dispozici vyšší výkon pro spouštění a řešení různých algoritmů těžby spojených s vytvářením nové kryptoměny jako odměny za umožnění transakcí v síti.

„Naším cílem bylo nejen vytvoření nejlepších minerů, které se snadno používají, ale také zajistit našim zákazníkům nejlepší návratnost investic,“ řekla Nancy Lopezová, finanční ředitelka společnosti Watts Miners. „Dnes jsme hrdí na to, že můžeme oznámit, že naše nástroje pro těžbu jsou v tomto odvětví ze všech nejlepší, pokud jde o výkon, efektivitu a ziskovost.“

Níže jsou uvedeny některé z nejatraktivnějších vlastností nových minerů kryptoměn od společnosti Watts Miners.

  • Mimořádně vysoká hodnota hashrate, až 1000 TH/s pro Bitcoin, 200 GH/s pro Litecoin, 28 GH/s pro Ethereum, 6,8 TH/s pro Dash a 1200 KH/s pro Monero
  • Nízká spotřeba energie 800 W ± 10 %, 1200 W ± 10 % a (1200 W ± 10 %) x 4 pro tyto tři produkty
  • Hluk méně než 45 dB
  • Originální bezhlučný vodní chladicí systém Watts Miners
  • Trvanlivost, více než 70 000 hodin nepřetržitého výkonu
  • Přizpůsobitelné řešení pro velké těžební farmy
  • Možnost instalace v obytných oblastech

O společnosti Watts Miners

Watts Miners je výrobce vysoce kvalitních minerů (nástrojů na těžbu kryptoměn), které poskytují extrémně vysokou hodnotu hashrate při nízké spotřebě energie. Tým společnosti se skládá z několika špičkových profesionálů z renomovaných organizací, jako například Samsung, Microsoft, IBM a mnoho dalších. Společnosti má sídlo v New Yorku, a v současné době provozuje výrobní závody v USA, Německu, Číně a Rusku.

Více o společnosti Watts Miners a jejím rozšířeném sortimentu produktů, navštivte stránky wminers.com.