Společnost NetComm představila nový router

Společnost NetComm rozšířila své portfolio průmyslového internetu věcí (IIoT) o router pro průmyslový internet věcí pro technologii 4G LTE kategorie 1 (NTC-220), který bude poskytovat spolehlivé a bezpečné připojení střední šířky pásma pomocí univerzálně dostupných sítí LTE.

Představení připojení na bázi středně širokého pásma pro průmyslový internet věcí prostřednictvím routeru NTC-220 – nabízejícího rychlost v řádu několika Mbps – umožní rychlejší zavedení aplikací IIoT na trhu.

Kromě toho využití široce používané technologie LTE kategorie 1 v routeru NTC-220 bude také poskytovat téměř všudypřítomné síťové pokrytí, což umožní rozsáhlejší využití průmyslového internetu věcí.

Střední šířka pásma, kterou poskytuje router NTC-220, umožňuje rychlejší odesílání dat po síti a zároveň zajišťuje optimální životnost baterie, čímž zvyšuje životnost produktu.

Rychle rostoucí počet aplikací využívaných v prostoru průmyslového internetu věcí znamená větší počet požadavků na konektivitu pro koncové uživatele, a proto je třeba mít k dispozici širší řadu zařízení.

Pro splnění tohoto požadavku společnost NetComm rozšířila své portfolio průmyslového internetu věcí o router NTC-220, což znamená, že tato společnost nyní nabízí řešení průmyslového internetu věcí pokrývající aplikace s nízkou šířkou pásma NB-IoT, přes LTE kategorie-1, až po aplikace s vyšší šířkou pásma, které vyžadují pokročilejší možnosti technologie LTE kategorie-6.

Operační systém společnosti NetComm na bázi Linuxu pro zařízení NTC-220 také umožňuje tvůrcům řešení a systémovým integrátorům vytvářet vlastní aplikace pomocí sady SDK (Software Development Kit) společnosti NetComm, zatímco vestavěný systém GPS umožňuje zařízení NTC-220 sledovat pohyb vlastnictví odkudkoliv.