Smartphone M6 Note

Přední společnost spotřebitelské elektroniky Meizu představila svůj nový smartphone M6 Note, první nový telefon řady M, protože společnost v květnu v Pekingu oficiálně rozdělila řadu M a Meizu na dvě nezávislé obchodní jednotky. Smartphone M6 Note je prvním členem rodiny, která má procesor Qualcomm od té doby, kdy byla v roce 2016 podepsána licenční smlouva se společností Qualcomm. Nabízí vynikající specifikace fotoaparátu, velkou a výkonnou baterii a hladký a snadno uživatelný operační systém Flyme 6.

 • Okta-jádrový procesor Qualcomm Snapdragon 625 pracující na rychlosti až 2,0 GHz je postaven s využitím procesoru FinFET CMOS Samsung 14 nm LPP (Low Power Plus)
 • O 35 procent nižší spotřeba energie ve srovnání s jeho předchůdci
 • Jednotka grafického zpracování Adreno 506
 • Displej Full-HD (1080p)
 • Zadní fotoaparát 12 megapixelů SONY IMX362/Samsung 2L7 a sekundární zadní fotoaparát s rozlišením 5 megapixelů
 • Duální pad s rychlostí zaostření 0,03 s
 • Algoritmus ArcSoft pro zlepšení fotografování
 • Čelní fotoaparát s rozlišením16 megapixelů
 • Ultra velká baterie 4000 mAh
 • 18W vysoce výkonná technologie dobíjení mCharge
 • 0,2s rozeznání otisků prstů
 • Dvoubarevný blesk 4-LED s nastavením teploty

Procesor Qualcomm umožňuje lepší uživatelnost

Smartphone je vybaven okta-jádrovým procesorem Qualcomm Snapdragon 625, který pracuje na rychlosti až 2,0 GHz a je vybaven technologií FinFET CMOS s výkonem 14 nm LPP (Low Power Plus), přičemž dodává M6 Note vysokou rychlost, stabilní konektivitu, živé displeje a výkon, který je vysoký a efektivní. Snapdragon 625 podporuje až o 35 procent nižší spotřebu energie než jeho předchůdce, takže M6 Note může pracovat při maximální rychlosti po delší dobu bez zahřívání.

Vestavěná grafická procesorová jednotka Adreno 506 (GPU) má v porovnání s předchozí generací o 71 % vyšší výkon grafického zpracování. Podporuje také displej Full HD (1080 p), díky němuž si uživatelé mohou vychutnat hladké a vysoce kvalitní herní zážitky s vynikajícím rozlišením displeje.

Integrovaný modem X9 LTE podporuje 4G LTE a umožňuje rychlejší sdílení videa a fotografií s rychlostí 150 Mbps, která je třikrát rychlejší než tradiční LTE zařízení. Plnofrekvenční technologie podporuje stabilnější a bezproblémové síťové prostředí a dvoufrekvenční Wi-Fi.

Fotografování je vylepšeno díky 12megapixelovému fotoaparátu SONY

S podporou bokehu duálního fotoaparátu ArcSoft, redukce rozmazání a algoritmu HDR obsahuje M6 Note 12megapixelový fotoaparát SONY IMX362 / Samsung 2L7 jako primární zadní fotoaparát a spojuje výkonnou kombinaci ultrafialové clony f / 1,9, obrazového snímače CMOS 1,4?m pixelu a zákaznického objektivu 6P, což zajišťuje vysokou kvalitu obrazu za přijatelnou cenu

Smartphone M6 Note je vybaven systémem zaostřování Dual PD, který zajišťuje rychlost zaostření již za 0,03 s, což je čtyřikrát rychlejší při plném osvětlení a 7,5krát rychlejší při slabém osvětlení než předchozí generace.

V kombinaci s algoritmem pro krásu ArcSoft, který zdůrazňuje strukturu a povahu pokožky, přinášejí 16megapixelová přední kamera a clona o šířce f / 2.0 zákazníkům vynikající zážitek při pořizování selfie snímků.

Ultra velká baterie s výkonným dobíjením mCharge

S ultra velkou baterií o objemu 4000 mAh zabudovanou do smartphonu M6 Note mohou uživatelé využívat funkce telefonu delší dobu, než jej bude třeba nabít. Kromě toho vysoce výkonná 18W technologie mCharge v telefonu umožňuje současně nabíjet a používat telefon.

„M6 Note je navržen jako cenově dostupný smartphone s vysokým výkonem. Cílem je uspokojit rostoucí poptávku mladé generace po stále se zlepšujících telefonech,“ uvedl Li Nan, viceprezident společnosti Meizu Technology Co. a prezident společnosti M Series. „Všechny funkce telefonu poskytují uživateli „vylepšené zkušenosti“ a splňují příslib prohlášení o řadě M jako o „Kvalitě pro mladé“.“

Smartphone M6 Note je k dispozici ve zlaté, stříbrné, černé a modré barvě v Číně, Kolumbii, Indii, Indonésii, Izraeli, Itálii, Kazachstánu, Mexiku, Myanmaru, Pákistánu, na Filipínách, v Rusku, Španělsku, na Ukrajině, ve Vietnamu a jiných zemích.

Meizu Technology Co., Ltd.

Společnost Meizu Technology Co., Ltd. (Meizu), která byla založena v roce 2003, je podle statistik společnosti IC Insights jedenáctým největším výrobcem mobilních telefonů na světě z hlediska prodeje jednotek a jedním z nejvýznamnějších výrobců smartphonů v Číně. Společnost se může pochlubit řadou smartphonů čítající téměř 30 modelů, počet odeslaných telefonů dosáhl v roce 2016 počtu 22 000 000 kusů, čímž se společnost stala jedenáctým největším světovým výrobcem mobilních telefonů v oblasti prodeje jednotek. Společnost má dvě nezávislé obchodní jednotky, řadu M a Meizu. Společnost Meizu se zaměřuje na špičkový trh a vývojová řadu produktů řady M dodržuje slib „Kvality pro mladé“.

Více informací najdete na webových stránkách: https://www.meizu.com/en/