Řešení Dell Technologies Cloud urychluje cestu zákazníků k využívání multi-cloudových řešení

Nová cloudová řešení, podporovaná společnostmi Dell EMC a VMware, umožňují uskutečňovat konzistentní hybridní cloudové operace ve veřejném cloudu, privátním cloudu i hraničním prostředí.

Společnost Dell Technologies představila novou sadu řešení cloudové infrastruktury Dell Technologies Cloud, která zjednodušují nasazení a správu hybridních cloudových prostředí. Řešení Dell Technologies Cloud, které kombinuje výkon produktů společnosti VMware a infrastrukturu Dell EMC, odstraňuje složitost cloudu tím, že nabízí konzistentní infrastrukturu a provoz pro IT zdroje v různých veřejných a privátních cloudech a hraničních prostředích bez ohledu na jejich umístění.

Podle společnosti IDC používá více než 70 % společností několik cloudových prostředí a největší výzvou související s datovými centry, které čelí většina společností, je tak vývoj úspěšné multi-cloudové strategie. V důsledku využívání více cloudů musely organizace zavést mnoho konzolí pro správu a nesourodých procesů, které znemožňují provádění inovací a zvyšují složitost. Hybridní cloudový přístup je ideálním řešením z toho důvodu, že nabízí důvěrně známé rozhraní pro správu, které pokrývá všechny cloudy, a zjednodušuje tak celkové prostředí. Společnost VMware na základě výzkumu zjistila, že 83 procent subjektů, které přešly na cloudová řešení, hledá konzistentní infrastrukturu a provoz z datového centra do cloudu. Řešení Dell Technologies Cloud je navrženo speciálně tak, aby se s touto výzvou vypořádalo.

„Stále rozmanitější cloudová prostředí mají v mnohých organizacích za následek mimořádně vysokou složitost IT a není nikdo kvalifikovanější ani schopnější pomoci zákazníkům vyřešit tento problém, než společnost Dell Technologies,“ uvedl Jeff Clarke, místopředseda divize pro produkty a operace ze společnosti Dell Technologies. „Cloud není cíl, je to provozní model. Díky řešení Dell Technologies Cloud a společnému vývoji společností Dell EMC a VMware nabízíme jednotné hybridní cloudové prostředí. To poskytuje konzistentní infrastrukturu a provoz na každém místě, kde se cloud nachází, od místních datových center po veřejné cloudy a nově vznikající hraniční prostředí, takže naši zákazníci mohou získat větší kontrolu nad svou cestou k používání více cloudů.“

Služba VMware Cloud on Dell EMC poskytuje cloudové prostředí pro datové centrum a hraniční prostředí

Služba VMware Cloud on Dell EMC kombinuje zařízení Dell EMC VxRail se základními technologiemi společnosti VMware, předběžně představenými pod názvem Project Dimension na konferenci VMworld 2018 US. Tato nabídka řešení Dell Technologies Cloud umožňuje organizacím využívat infrastrukturu, jako je veřejná cloudová služba, v datových centrech a hraničních prostředích. To umožňuje organizacím zaměřeným na IT zbavit se základních činností, například správy a údržby infrastruktury, prostřednictvím předplatného. Služba VMware Cloud on Dell EMC také nabízí obousměrné připojení k veřejným cloudům pro zajištění přenositelnosti aplikací a dat přes řídicí vrstvu hybridního cloudu.

Služba VMware Cloud on Dell EMC, která je dodávána formou modelu Datové centrum jako služba pro místní prostředí, je společně navržena a dodávána společností Dell Technologies s nepřetržitě poskytovanou službou, kterou plně spravuje společnost VMware. Organizace tak mohou přenechat správu infrastruktury, řešení problémů a údržbu společnosti VMware, a místo toho se soustředit na odlišení své firmy vytvářením inovativních aplikací. Mohou také využívat datové služby podnikové třídy, zabezpečení a odolnost integrované do řešení a poskytování doplňkových služeb, jako je zálohování, zotavení po havárií nebo shlukový přenos.