Registrace na globální konferenci SUSECON 2019 zahájena

Sloganem „My kind of open“ tedy „Můj způsob otevřenosti“, který je také jedním z hlavních témat nadcházejícího ročníku konference SUSECON 2019, zahájila společnost SUSE registrace účastníků na svoji tradiční akci. Celosvětová konference SUSE se tentokrát uskuteční 1. až 5. dubna 2019 v Nashvillu, v americkém státě Tennessee.

Investicemi do spolupráce s rozsáhlou množinou partnerů, zákazníků a komunit se společnosti SUSE podařilo redefinovat slovo „open“ ve spojení „open-source“ a posunout jej na vyšší level. SUSECON prezentuje otevřenost na příkladu nejnovějších softwarových infrastruktur a řešení dodávek aplikací, které jsou dostatečně flexibilní na to, aby byly nasazeny kdekoliv. V mnoha případech jsou hnacím motorem digitálních transformací a obchodního růstu. Proměna a vývoj IT vyžadují nové technologie jako Kubernetes, flexibilní a škálovatelná řešení pro řízení IoT zařízení a da,t která sbírají, a zároveň i umělou inteligenci a strojové učení poháněné superpočítači. Na programu SUSECONu jsou právě tato témata a samozřejmě i další open source technologie a řešení, která pomáhají firmám úspěšně budovat modulární a agilní infrastruktury s použitím multi/hybrid cloud přístupů, které vyplňují mezeru mezi tradičním IT a IT budoucnosti.

“SUSECON za poslední léta vyrostl na trojnásobně velkou akci, zároveň si však drží svou jedinečnou atmosféru a energii, která vychází z kultury SUSE,” říká Michael Miller, prezident oddělení pro strategii, strategická partnerství a marketing v SUSE. “SUSECON kombinuje vysoce kvalitní technický obsah s naším otevřeným přístupem k obchodním vztahům a naším závazkem k open source komunitám a vývoji – to vše ve spojení s obchodním modelem, který pomáhá zákazníkům a partnerům uspět. O to více než kdy jindy je však k IT organizacím kritičtější. SUSECON 2019 ukáže technické prezentace, které půjdou do hloubky, praktické ukázky za přítomnosti účastníků konference a v neposlední řadě poskytne přímý přístup k ředitelům a technologickým expertům, kteří poskytnou jasný pohled na to, co nyní přichází a co to znamená pro budoucnost firem v nadcházející digitální éře.”

Jako každoročně SUSECON přináší mnohem víc, než jsme na obdobných akcích zvyklí. Buďme ale konkrétní, SUSECON zpřístupňuje účastníkům veškeré informace, technický obsah, možnosti sebevzdělávání a dokonce i příležitosti k certifikacím (certifikační zkoušky jsou samozřejmě dobrovolné), networkingu a správné porci zábavy, která bude jako vždy samozřejmostí. Celá akce je doslova prosáklá unikátní kulturou a prostředím SUSE. Tento rok budou přátelé SUSE opět přizváni k účasti na legendárních parodiích hudebních klipů. Účastníci mohou vyhrát výlet na SUSECON v Nashville a produkci svých písní. Neváhejte a pošlete svoji oblíbenou píseň s parodovaným textem. I píseň umístěná na druhém místě bude nahrána a zveřejněna na YouTube.

O společnosti SUSE

Společnost SUSE, průkopník v oblasti open source software, poskytuje spolehlivou, softwarově definovanou infrastrukturu a aplikace, které dávají každé firmě velkou flexibilitu a kontrolu nad vlastním IT. Více než 25 let vývoje špičkových technologií, nadstandardních služeb a spolupráce s kvalitními partnery vytváří certifikované a podporované produkty, které našim klientům umožňují zjednodušovat složité systémy, snižovat náklady a poskytovat klíčové služby pro chod firmy. Dlouhotrvající obchodní vztahy, které kolem sebe budujeme, přinášejí zajímavé inovace, které jsou základem úspěchu. Pro více informací navštivte stránky: www.suse.com.