Počasí.cz má novou podobu i díky Windy.com

Služba Počasí.cz české internetové jedničky Seznam.cz má od dnešního dne zcela novou podobu své desktopové i mobilní verze. Díky propojení s aplikací Windy.com navíc lidem přinese informace o počasí z každého kouta světa, včetně podrobné předpovědi až na šest dní dopředu. Mezi novinky patří i hodinový výhled s vývojem teploty, větru i srážek, aktuální situaci doplní také meteoradar.

Web Počasí.cz prošel kompletním redesignem a aktualizací, která uživatelům nabídne podrobná lokální i světová data a jednoduché a intuitivní ovládání. Nové Počasí.cz je také plně responzivní pro tablety a mobilní telefony.

„Na webu uživatelé uvidí, jaká bude teplota, jestli bude pršet či sněžit. A pro ty, co se chystají třeba do hor a potřebují znát podrobnější údaje o větru, ukážeme i jeho směr a rychlost,“ upřesňuje Veronika Prokopová, produktová manažerka služby Počasí.cz. „Počasí.cz mohou lidé využívat v rámci celého ekosystému Seznamu, tedy prostřednictvím našich dalších služeb jako Mapy.cz, prohlížeč, Vyhledávání, domovskou stránku,“ dodává Prokopová. Nově se lidem zobrazí pod předpovědí také články týkající se počasí publikované na obsahových službách Seznam.cz, konkrétně jde o SeznamZprávy.cz a Novinky.cz.