Google Pay přichází

Rychlý a jednoduchý způsob placení pro kohokoliv odkudkoliv. Jednoduchý přístup k odměnám a nabídkám při nakupování. Nákupy, vstupenky, jízdenky a různé platební metody na jednom místě. Doporučení šitá na míru, abyste ušetřili čas i peníze. Nový způsobu placení od Googlu v nové aplikaci Google Pay.

Aplikace, která je od února dostupná ke stažení na Google Play, je pouze začátek toho, co má Google připraveno. Stále pracuje na integraci služby Google Pay do všech produktů Googlu, aby bylo možné platit pomocí karet na účtu Google, ať už k nákupům v obchodě či online. Zároveň Google spolupracuje s online partnery i obchody, takže se s Google Pay budete více a více vidět na webových stránkách, v aplikacích i na oblíbených místech po celém světě.

„S Google Pay se snažíme se poskytnout rychlejší, bezpečnější platby všem a všude, a zatímco rozšiřujeme své služby do dalších a dalších zařízení, nabízí nová aplikace náhled toho, co přijde. „

Užitečné informace při nakupování

Nová domovská záložka Google Pay nabídne přesně ty informace, které potřebujete, ve chvíli, kdy je potřebujete. Zobrazte si předchozí nákupy, najděte obchody v okolí, využijte jednoduchý přístup k odměnám a získejte užitečné tipy, abyste z Google Pay vytěžili co nejvíce.

Nové místo pro všechny vaše karty

Na záložce Karty najdete snadno vše, co při placení potřebujete. Od kreditních a debetních karet, přes věrnostní programy a nabídky, až po všechny ty dárkové karty, které jste loni dostali k narozeninám.

Bezpečnost a šifrování společnosti Google

Stejně jako všechny produkty od Googlu i Google Pay přichází se silným zabezpečením, které má ochránit váš účet a vaše osobní údaje před bezpečnostními hrozbami. Jinými slovy, kryje vám záda.

Chcete ve své aplikaci, na svých stránkách nebo v obchodě přijímat platby pomocí služby Google Pay? Pokud jste vývojář, můžete spolupracovat s našimi partnery a vše potřebné naleznete na našem webu pro vývojáře.
Chcete si vyzkoušet aplikaci Google Pay? Stáhněte si ji z Google Play.