SSLmentor představuje RapidSSL WildCard SSL certifikát

Certifikační autorita RapidSSL se nevyznačuje širokou nabídkou SSL certifikátů, přesto vydává nejpopulárnější SSL certifikáty na trhu. Jedním z nich je RapidSSL WildCard certifikát, který jednoduše zabezpečí HTTPS komunikaci pro neomezeně sub-domén. Jeho výhodou je cena, důvěryhodnost a rychlost vystavení.
Máte-li zájem zabezpečit na svém projektu mnoho subdomén, jako například admin.doména.cz, platby.doména.cz, partneri.doména.cz a nebo cokoliv.doména.cz, je nejvhodnější zvolit tzv. WildCard SSL certifikát, který umožňuje zabezpečit neomezené množství těchto domén. Administrátor nemusí řešit získání nového SSL certifikátu, pouze na serveru nastaví novou doménu a zabezpečená HTTPS komunikace je bez problému zajištěna.

Cena za získání ročního RapidSSL WildCard certifikátu nepřesahuje 3000 Kč, tento SSL certifikát patří k nejlevnějším WildCard SSL. Důležitou vlastností je důvěryhodnost vystaveného certifikátu pro 99,9 % moderních prohlížečů a také možnost zabezpečení domény i bez vloženého www. Certifikát je vhodný jakékoliv firemní webové stránky a projekty. Jeho získání je velice rychlé neboť se jedná o tzv. Doménový SSL certifikát, který se potvrzuje pouze kliknutím na odkaz v zaslaném e-mailu na vybranou schránku domény.

WilDCard RapidSSL – nejlevnější z rodiny DigiCert (Symantec)

Certifikáty RapidSSL patří od prosince 2017 do rodiny značek certifikační autority DigiCert, která převzala kompletně vystavování všech druhů certifikátů značky Symantec. SSL certifikáty WildCard RapidSSL lze na stránkách projektu SSLmentor získat již od 2390 Kč bez DPH za rok. Je velmi rychle vystaven a je plně důvěryhodný.

RapidSSL WildCard nabízí

  • neomezené zabezpečení sub-domén
  • rychlé získání certifikátu
  • výhodnou cenu
  • 99,9% podporu moderních www prohlížečů
  • podporu v mobilních zařízeních
  • 256 bitové SSL šifrování

Kde koupit RapidSSL WildCard

SSL certifikát RapidSSL WildCard zakoupíte na stránkách projektu SSLmentor:  https://www.sslmentor.cz/rapidssl/rapidsslwild

O společnosti Web security s.r.o.

Posílení a zajištění bezpečnosti na internetu je hlavním mottem společnosti Web security s.r.o., která zajišťuje SSL certifikáty pro weby a projekty na stránkách SSLmentor.cz. V nabídce zákazníci naleznou kompletní nabídku SSL certifikátů značek jako Comodo, Certum, Symantec, Thawte, RapidSSL nebo Geotrust . Zde lze také provést obnovu starých SSL certifikátů CA Symantec nebo získat jeden nejlevnější SSL certifikáty pro zabezpečení webových stránek.
Kromě SSL certifikátů nabízí společnost i nasazení a kontrolu nastavení zabezpečení webových stránek, včetně instalace SSL certifikátu na běžné webhostingové služby.