SSL Certifikát COMODO zdarma

Vynucování zabezpečené komunikace ze strany prohlížeče Chrome od verze 68 bude klást zvýšené náklady na provozovatele www stránek. Projet SSLmentor vychází vstříc těmto požadavkům na nabízí svým zákazníkům SSL certifikát za nulovou cenu s platností 3 měsíce. Zcela standardní důvěryhodný SSL certifikát Comodo zdarma si tak zájemci pro své www stránky mohou jednoduše vyzvednout na stránkách projektu www.sslmentor.cz.

S blížícím se vydáním Chrome 68 (okolo 24. července), který bude zobrazovat v adresním řádku před doménou označení „Nezabezpečeno“ u nezabezpečené HTTP komunikace, začínají uživatelé na rychlo shánět SSL certifikát pro své www stránky. Pokud webhostingová společnost nenabízí automatizované certifikáty Let’s Encrypt zdarma, musí si uživatel připlatit za některý z komerčních. Technicky málo zdatní majitelé webových stránek budou mít navíc problém s volbou správného SSL certifikátu. Na tuto situaci reaguje společnost Web security s.r.o. doplněním nabídky o SSL certifikát zdarma.

Comodo SSL certifikát zdarma je ideální volbou pro první seznámení s SSL certifikáty. 

 

„Naši zákazníci si nyní mohou vyzkoušet proces objednání a získání nového SSL certifikátu. Tento certifikát je navíc důvěryhodný a může se použít i jako dočasné řešení pro přicházející problémy s Chrome 68. Jsme rádi, že naši zákazníci tuto novinku v naší nabídce začali využívat a pomáhá jim to ve zvyšování bezpečnosti na internetu. Certifikát jsme schopni zajistit během několika minut od objednání.“ říká CEO společnosti Petr Komárek.

Comodo SSL certifikát zdarma má platnost 90 dnů. Doména pro kterou má být SSL certifikát vystaven je validována pouze zasláním e-mailu na některou z adres admin@, administrator@, webmaster@, hostmaster@ nebo postmaster@. Tento SSL certifikát zajistí bez problému HTTPS komunikaci a bezpečný přenos dat na internetu mezi uživatelským prohlížečem a serverem. I když je certifikát zadarmo, obsahuje automaticky variantu pro doménu s www i bez uvedení www v adrese pro jednoduché nasazení na server.

Levná alternativa SSL

Nejlevnější placenou alternativou je SSL certifikát Comodo PositiveSSL, který lze získat na 2 roky za 349 Kč (175 Kč ročně). Zabezpečí webové stránky, zajistí potřebnou HTTPS komunikaci a zajistí důvěryhodnost v prohlížeči Chrome. 

O společnosti Web security s.r.o.

Společnost Web security s.r.o. se zaměřuje na internetovou bezpečnost. Je známá projektem SSLmentor, který nabízí SSL certifikáty pro zabezpečení internetové komunikace od světových certifikačních autorit. Cílem projektu je zajistit zákazníkům získání SSL certifikátu, poskytovat kvalitní a automatizované služby a to vše za velmi výhodné ceny, které může zákazníkům nabídnout díky přímému partnerství s certifikačními autoritami. Kompletní přehled SSL certifikátů značek jako Comodo, Certum, Symantec, Thawte, RapidSSL nebo Geotrust naleznete na stránkách projektu SSLmentor.