RapidSSL WildCard SSL certifikát opět na 4 roky

Certifikační autorita RapidSSL nabízí od 1. září opět své SSL certifikáty na více než dva roky. Jedním z nejpopulárnějších SSL certifikátů je RapidSSL WildCard certifikát, který jednoduše zabezpečí HTTPS komunikaci pro neomezeně subdomén.
Pokud jste firma a potřebujete jednoduše, rychle a bez problému zabezpečit HTTPS komunikací mnoho subdomén, jako například admin.domenaxyz.cz, pay.domenaxyz.cz, partners.domenaxyz.cz a nebo cokoliv.domenaxyz.cz, je nejvhodnější zvolit tzv. WildCard SSL certifikát, který umožňuje zabezpečit neomezené množství těchto domén.

Jeden z nejlevnějších a nejpopulárnějších WildCard SSL certifikátů je RapidSSL WildCard certifikát, který lze nyní zakoupit na 1 až 6 let. Čím více let, tím je SSL certifikát levnější, například 4 letý certifikát na projektu SSLmentor lze zakoupit za cenu 8.950 Kč (cena listopad 2020), což představuje roční cenu pouze 2.238 Kč. WildCard SSL certifikát je důvěryhodný pro 99,9 % moderních prohlížečů a také možnost zabezpečení domény i bez vloženého www. Certifikát je vhodný jakékoliv firemní webové stránky a projekty. Jeho získání je velice rychlé neboť se jedná o tzv. Doménový SSL certifikát, který se potvrzuje pouze kliknutím na odkaz v zaslaném e-mailu na vybranou schránku domény.

RapidSSL WildCard nabízí

  • neomezené zabezpečení sub-domén
  • výhodnou cenu
  • 99,9% podporu moderních www prohlížečů
  • rychlé získání certifikátu
  • podporu v mobilních zařízeních
  • 256 bitové SSL šifrování

WildCard RapidSSL – nejlevnější z rodiny autorit DigiCert

Značka RapidSSL patří do rodiny značek světové certifikační autority DigiCert, která pod svými křídly nabízí také značky GeoTrust a Thawte.

SSL certifikát RapidSSL WildCard zakoupíte ze nejlepší ceny na stránkách projektu SSLmentor:  https://www.sslmentor.cz/rapidssl/rapidsslwild

O společnosti Web security s.r.o.

Posílení a zajištění bezpečnosti na internetu je hlavním mottem společnosti Web security s.r.o., která zajišťuje SSL certifikáty pro weby a projekty na stránkách SSLmentor.cz. V nabídce zákazníci naleznou kompletní nabídku SSL certifikátů značek jako Comodo, Certum, DigiCert, Thawte, RapidSSL nebo Geotrust .