Nový projekt s nejširší nabídkou SSL certifikátů

První srpnový den byl spuštěn nový projekt pro získání SSL certifikátů s přehlednou nabídkou více něž 50 druhů certifikátů od největších a celosvětově uznávaných certifikačních autorit. Za projektem stojí zkušený tým, který pomáhal zajišťovat zabezpečení webových stránek monoha českých firem.

Hlavním cílem projektu je nabídnout zákazníkům cenově dostupné certifikáty a přehledné informace o SSL certifikátech, jejich typech, a také o certifikačních autoritách. SSLmentor je přímým partnerem většiny nabízených certifikačních a díky tomu je schopen zajistit SSL certifikát během minut nebo operativně řešit validační požadavky.

5 značek certifikačních autorit

Široká nabídka SSL certifikátů na webu www.sslmentor.cz umožňuje výběr vhodného certifikátu pro malé i velké webové projekty. Samozřejmostí jsou levnější ceny než u samotných certifikačních autorit, fakturace v Kč. Připravuje se platba on-line kartou nebo některou z kryptoměn.

Code Signing Certifikáty

Na stránkách projektu naleznete značky jako Comodo, Certum, Symantec, Thawte, RapidSSL nebo Geotrust. Samozřejmostí jsou v nabídce i Code Signing Certifikáty od společností Comodo, Thawte či Symantec pro vývojáře.

Kompletní přehled SSL certifikátů naleznete na stránkách SSLmentor.