Důvěryhodná značka RapidSSL certifikátů stále mezi nejlevnějšími

Certifikační autorita RapidSSL patří mezi známé vydavatele SSL certifikátů. Autorita patří pod skupinu značek společnosti DigiCert, která kromě své certifikační autority obhospodařuje také CA Thawte a CA GeoTrust. Certifikáty RapidSSL jsou v portfoliu společnosti pouze dva, nabízí doménovou validaci a patří mezi nejlevnější SSL certifikáty na trhu.
Certifikáty RapidSSL jednoduše zabezpečují komunikaci na internetu pomocí protokolu HTTPS a hodí se pro nasazení na jakýkoliv internetový projekt, kde je potřeba primárně kvalitně zabezpečená komunikace. Výhodou je cena, plná důvěryhodnost a rychlost vystavení. Cena za roční SSL certifikát RapidSSL je v řádu jednotek stokorun a při registraci na více let se ještě snižuje. RapidSSL certifikát zajistí, že komunikace je šifrovaná a nehrozí žádné varování o nedůvěryhodném certifikátu. Certifikát se hodí pro jakékoliv webové stránky, e-shopy, intranetové portály atd.

RapidSSL – zabezpečení jedné domény

Certifikační autorita RapidSSL patří od prosince 2017 pod certifikační autoritu DigiCert, která převzala kompletně vystavování všech druhů certifikátů společnosti Symantec. SSL certifikát RapidSSL lze na stránkách projektu SSLmentor získat za stokoruny za rok. Je velmi rychle vystaven a je plně důvěryhodný.

RapidSSL nabízí

 • rychlé získání certifikátu
 • zabezpečení domény s www i bez www
 • výhodnou cenu
 • 99,9% podporu moderních www prohlížečů
 • podporu v mobilních zařízeních
 • 256 bitové SSL šifrování

WilDCard RapidSSL – zabezpečení neomezeně subdomén

SSL WildCard certifikáty se od ostatních SSL certifikátů odlišují tak, že se do certifikátu vkládá k doméně symbol * (hvězdička), který představuje libovolné znaky a slovní spojení.  Tento univerzální typ SSL certifikátu umožňuje zabezpečit neomezeně subdomén pod jednou hlavní doménou. Použití RapidSSL Wildcard certifikátu šetří finanční náklady na nákup dalších SSL certifikátů a také práci administrátora pro instalaci a správu.

RapidSSL WildCard nabízí

 • neomezené zabezpečení sub-domén
 • rychlé získání certifikátu
 • výhodnou cenu
 • 99,9% podporu moderních www prohlížečů
 • podporu v mobilních zařízeních
 • 256 bitové SSL šifrování

Kde koupit RapidSSL certifikáty

SSL certifikáty RapidSSL zakoupíte na stránkách projektu SSLmentor:  https://www.sslmentor.cz/ssl/rapid-ssl

O společnosti Web security s.r.o.

Posílení a zajištění bezpečnosti na internetu je hlavním mottem společnosti Web security s.r.o., která zajišťuje na projektu SSLmentor SSL certifikáty pro webové stránky. V nabídce zákazníci naleznou kompletní nabídku SSL certifikátů značek jako Comodo, Certum, Symantec, Thawte, RapidSSL nebo Geotrust . Zde lze také provést obnovu starých SSL certifikátů CA Symantec nebo získat jeden nejlevnější SSL certifikáty pro zabezpečení webových stránek.
Kromě SSL certifikátů nabízí společnost i nasazení a kontrolu nastavení zabezpečení webových stránek, včetně instalace SSL certifikátu na běžné webhostingové služby.