Certifikát THAWTE zabezpečí každé webové stránky

SSL certifikát na webové stránky je již nezbytbostí pro provozování důvěryhodného projektu. Ať již z důvodu nutnosti zebezpečit přihlašování uživatelským jménem a heslem nebo vyplňování formulářů či pro vyjádření vysoké důvěry pro návštěvníky stránek.

SSL certifikát Thawte Web Server

Tipem pro zajištění SSL komunikace je oblíbený, plně důvěryhodný SSL certifikát Thawte Web Server. Pomocí šifrování chrání veškeré citlivé a osobní údaje zadávané na stránkách a samozřejmě i komunikaci mezi prohlížečem a serverem. Značka Thawte zajišťuje bezproblémové použití ve všech moderních prohlížečích a mobilních zařízeních. Thawte Web Server certifikát je tzv. OV SSL certifikát, kdy je ověřována kompletně existence společnosti a je důvěryhodnější než levné doménové DV certifikáty. Informace o společnosti, pro kterou je SSL certifikát vystaven, je uvedena přímo v certifikátu. Tento certifikát je vhodný pro jakýkoliv firemní webový projekt.

SSL certifikáty Thawte

V nabídce projektu SSLmentor, partnera certifikační autority Thawte, je si můžete vybrat ze 7 druhů SSL certifikátů. SSL certifikát Thawte lze získat již od 997 Kč bez DPH.

O společnosti Thawte

Společnost Thawte je průkopník digitálních certifikátů, která nově patří pod společnost DigiCert. Thawte byla založena v roce 1995 Markem Shuttleworthem jako „garážová firma“. Mark chtěl vyvinout bezpečný webový server, který by nebyl omezován exportem šifrovacích technologií z USA. Server se jmenoval Sioux a vycházel z Apache. S rostoucím významem bezpečnosti na unternetu se firma postupně začala více zaměřovat na digitální certifikáty a již v roce 2000 Thawte ovládala 50 % světového trhu. Následně ji odkoupila konkurenční společnost VeriSign, posléze řešení PKI odkoupila společnost Symantec a v roce 2017 DigiCert.