CA Sectigo na nákupech

Certifikační autorita Sectigo získává partnery SSL247 a Xolphin, rozšiřuje svoji stopu v Evropě a Latinské Americe. CA Sectigo, přední poskytovatel řešení pro automatizovanou správu digitální identity a zabezpečení webu, získal SSL247, největšího poskytovatele SSL certifikátů a zabezpečení webu ve Velké Británii a Francii, a také Xolphin, největšího poskytovatele SSL certifikátů a digitálních podpisů v Nizozemsku. Díky těmto dvěma akvizicím Sectigo významně rozšiřuje svůj prodejní dosah a podporu předních řešení SSL certifikátů společnosti Sectigo Web Security Platform a Sectigo Certificate Manager, na tisíce dalších organizací v celé Evropě a Latinské Americe.

„Získání SSL247 a Xolphinu je počátkem milníku v další kapitole růstu společnosti Sectigo, která rozšiřuje náš dosah po celé Evropě a Latinské Americe,“ řekl Bill Holtz, generální ředitel společnosti Sectigo. „Sectigo spolupracuje s SSL247 a Xolphin po mnoho let. Obě organizace jsou známé rychlým a spolehlivým doručováním certifikátů SSL a špičkovou odborností a podporou. Hrdě je vítáme v Sectigo.“

SSL247, dlouholetý partner CA Sectigo, má téměř dvě desetiletí zkušeností s prodejem a podporou SSL certifikátů, posouzení zranitelnosti, digitální ID (e-mail, podepisování kódu, certifikáty IoT), penetrační testy a audity, ochranu dat a další bezpečnostní řešení zákazníkům v 18 zemích Evropy a Latinské Ameriky.

„Jako odborníci na digitální bezpečnost je SSL247 zaměřen na zabezpečení hodnoty podniků online i offline prostřednictvím řady speciálně přizpůsobených služeb. Vstup do globální organizace Sectigo umožní našemu týmu nabídnout širší sadu zdrojů a řešení pro naše více než 10 000 spokojených klientů, od mikropodniků až po velké podniky, “řekl Benjamin Tack, obchodní ředitel SSL247.

Společnost Xolphin, která byla založena v roce 2002, vydala více než milion SSL certifikátů více než 50 000 zákazníků v Evropě. Společnost je oceněna pětihvězdičkovým hodnocením za zákaznickou podporu a rychlé ověření certifikátu Extended Validation (EV). Společnost má aktivní síť globálních prodejců, kteří se spoléhají na odborné znalosti společnosti Xolphin pro rychlé poskytování SSL certifikátů a produktů digitálního podpisu pro e-mail, podepisování kódu, a podepisování PDF.

„Už téměř 20 let se těšíme z úspěšného partnerství se společností Sectigo, což nám umožňuje rychle růst a vytvořit vysoce kvalifikované oddělení ověřování jako registrační úřad pro certifikáty Sectigo.“ Spojením našich odborných znalostí a zdrojů s vedoucím postavením společnosti Sectigo v oboru máme dobrou pozici k posílení a rozšíření naší nabídky digitální identity a zabezpečení webu, “vysvětlil Maarten Bremer, technický ředitel a majitel společnosti Xolphin.

S přírůstky SSL247 a Xolphin, které si udrží své značky jako dceřiné společnosti Sectigo, uskutečnila Sectigo za poslední tři roky čtyři akvizice. V roce 2019 získala společnost Sectigo společnost Icon Labs, poskytovatele bezpečnostních řešení pro výrobce OEM a IoT zařízení, a v roce 2018 společnost Codeguard, Inc., světového lídra v oblasti údržby, zálohování a zotavení po výpadcích.