HP Enterprise spustila vylepšený partnerský program

Společnost Hewlett Packard Enterprise (HPE) vylepšila partnerský program HPE Partner Ready. Cílem je pomoci partnerům poskytovat dále lepší služby v segmentu malých a středních podniků (SMB).

Program je navržen tak, aby nabídl partnerům kompenzační výhody, umožnil výhodnější přístup k financování projektů, a poskytl pestré možnosti k dalším obchodním příležitostem. Program Partner Ready zapojeným partnerům nabízí jedinečný osobní přístup, jak se dále personifikovaně vzdělávat a odlišit ve stále konkurenceschopnějším obchodním prostředí.

Téměř 70 % ročních tržeb společnosti HPE je v současné době realizováno prostřednictvím ekosystému partnerského kanálu HPE, přičemž jeho součástí je více než 80 000 partnerů z celého světa. Partnerský kanál významně přispěl k růstu služeb společnosti HPE, a díky němu vzrostly objednávky na HPE GreenLake meziročně o 85 %.

„Každý rok na základě zpětné vazby od partnerů upravujeme program Partner Ready, čímž mu poskytujeme bezkonkurenční kombinaci toho, co je zapotřebí pro náš společný úspěch,“ řekl George Hope, HPE Worldwide Head of Partner Sales a dodal: „I nadále budeme kooperovat s našimi partnery a pracovat na dalších implementacích jejich zkušeností, což jim umožní odlišit se a rozvíjet odborné znalosti.“