Společnost Moravia potřetí po sobě v Inc. 5000 Europe

Již třetí rok po sobě se společnost Moravia umístila na žebříčku nejrychleji rostoucích soukromých firem v Evropě, který sestavuje časopis Inc. Na letošním žebříčku zaujala společnost 2933. místo, což představuje nárůst o téměř 60 procent v porovnání s loňským 4660. místem.

Letošní hodnocení vychází z procentuálního růstu tržeb společnosti Moravia v období mezi roky 2013 a 2016. S tržbami ve výši 143,8 milionu eur v roce 2016 (159,2 milionu amerických dolarů), vzrostly za tříleté sledované období tržby společnosti Moravia o 184 procent (42 procent na složené roční bázi).

Paul Danter, generální ředitel firmy Moravia, říká, že ocenění potvrzuje strategický přístup společnosti k trhu s jazyky a odráží rostoucí poptávku po globalizačních službách na celém světě.

„Na žebříčku 5000 nejrychleji rostoucích firem v Evropě se třikrát po sobě umístí méně než jedno procento společností,“ řekl Danter. „Domnívám se, že naše schopnost udržovat si rok po roce zrychlený růst, nejenom potvrzuje technologicko-agnostický model služeb společnosti Moravia, ale je rovněž důkazem rostoucí poptávky po poskytovatelích jazykových služeb, které mohou pomoci největším světovým firmám komunikovat s jejich zákazníky v globálním měřítku.“

Služby firmy Moravia jsou zaměřeny na komplexní požadavky na lokalizaci předních světových značek a rychle rostoucích společností, především v oblasti IT a biologických věd. Moravia spolupracuje s klienty, aby uspěli na světových trzích, a přizpůsobuje nebo přetváří obsah tak, aby splňoval specifická lingvistická, technická a kulturní očekávání zákazníků na všech cílových trzích.

Všechny firmy, které usilují o umístění v žebříčku 5000 Inc. Europe musí předložit auditované výsledky hospodaření, které ověřuje certifikovaný účetní nebo jiný kvalifikovaný orgán třetí strany.

O společnosti Moravia

Moravia, součást společnosti RWS, je přední poskytovatel globalizačních řešení, které umožňují firmám působícím v oblasti informačních technologií, internetovém obchodování, cestovním ruchu a biologických věd vstoupit na světové trhy s vysoce kvalitními vícejazyčnými produkty a digitálním obsahem. Další informace naleznete na internetových stránkách www.moravia.com.