Nový, vlastní e-shop škodovky

Škoda Online e-shop nabízí svým zákazníkům rychlý a pohodlný nákup. Zákazníci si mohou objednat Originální příslušenství i dárkové předměty značky ŠKODA prostřednictvím internetu. Využít lze nabídky přizpůsobené konkrétnímu typu vozu.
ŠKODA se přizpůsobuje přáním zákazníků, zejména požadavkům na komfort, a spouští na adrese eshop.skoda-auto.cz uživatelsky přívětivý elektronický obchod. Výrazně zjednodušuje a urychluje nákup ŠKODA Originálního příslušenství a dárkových předmětů. V průběžně aktualizovaném katalogu naleznou zákazníci široký sortiment ŠKODA Originálního příslušenství s výjimkou zboží s nutnou odbornou montáží. Od autokoberců, přes střešní nosiče a dětské autosedačky, až například po miniatury vozů ŠKODA, stylové oblečení nebo designové dárky z řady ŠKODA.

Zákazníci si mohou vybrané zboží nerušeně prohlédnout a objednat z pohodlí domova. Každý výrobek je opatřen fotografií s detailním popisem pro snadnější výběr a nákup. Velkou výhodou ŠKODA E-shopu je přizpůsobení nabídky přímo potřebám zákazníka. Po zaregistrování a uvedení typu vozu se v nabídce zobrazí pouze to příslušenství, které lze pro daný model použít.

„ŠKODA Originální díly a ŠKODA Originální příslušenství poskytují zákazníkovi ideální řešení jeho potřeb. Veškeré díly a příslušenství ze sortimentu naší značky jsou kompatibilní s daným typem vozu, splňují náročná kvalitativní kritéria a procházejí přísnými interními testy, stejným vývojem a inovacemi jako díly použité přímo ve výrobě. To zaručuje jejich bezpečnost, mechanickou odolnost, bezproblémovou kompatibilitu a dlouhou životnost,“ říká Luboš Vlček, vedoucí oblasti Prodej Originální díly/příslušenství.

Internetové stránky ŠKODA E-shopu nabízejí široké možnosti platby a plnou kontrolu nad objednávkou. Objednané zboží je možné uhradit platební kartou, převodem z účtu, online platbou, nebo zasláním na dobírku. Pokud je objednávka učiněna před 15. hodinou a platba zákazníkem řádně uskutečněna či zákazník zvolil doručení dobírkou, bude zboží expedováno na zákazníkem určenou adresu již následující pracovní den v rámci celé České republiky. V případě, že cena objednávky dosáhne výše 2 000 Kč, zákazník neplatí poštovné ani balné. Zásilky jsou distribuovány prostřednictvím logistické společnosti, zákazník má možnost sledovat stav vyřízení objednávky on-line a to jak přímo na ŠKODA E-shopu, tak na stránkách přepravní společnosti pod číslem zásilky, které zákazník obdrží e-mailem v okamžiku vyexpedování zboží.

Internet: www.skoda-online.cz