Microsoft podporuje před konferencí Inspire příležitosti pro partnery

Společnost Microsoft oznámila nové investice do technologií a programů určených na podporu partnerského ekosystému. Investice jsou zaměřeny na pomoc při optimalizaci angažovanosti partnerů společnosti Microsoft v období cloudu.

„Zákazníci i partneři nadále přecházejí ke cloudu a urychlují svou digitální transformaci, což nás vede k novým a různým úrovním partnerství,“ řekla Gavriella Schuster, viceprezidentka skupiny One Commercial Partner společnosti Microsoft. „Naše portfolio programů, nabídek a zdrojů pro společnosti spolupracující se společností Microsoft se mění, aby jim pomohlo využít této příležitosti.“

Investice do produktů a programů

● Rozšíření a přijetí platformy Microsoft Teams. Jen dva roky po svém spuštění má nyní platforma Teams 13 milionů aktivních uživatelů denně a 19 milionů aktivních uživatelů týdně. Společnost také oznámila nové funkce platformy Microsoft Team pro každého pracovníka – včetně nových způsobů podpory zdravotnických organizací a pracovníků prvního kontaktu. Mezi další integrace nových partnerů patří podpora kontaktních center, zaznamenávání shody a poskytovatelů cloudových řešení.

● Aktualizace řešení Dynamics 365. Společnost oznámila významné aktualizace řešení Dynamics 365 Nonprofit Accelerator a dvě nové integrace pro Dynamics 365, které jsou určeny pro automobilový a finanční průmysl. Kromě toho je obecně k dispozici program Business Applications ISV Connect s novými vývojovými nástroji a pokyny, tržními zdroji, společnými procesy angažovanosti v terénu a podporou na trhu.

● Představení Azure Lighthouse. Azure Lighthouse dává partnerům jeden kontrolní nástroj k prohlížení a správě Azure napříč všemi jejich zákazníky. To poskytuje lepší správu Azure s vyšší automatizací a efektivitou, což vede k větší viditelnosti a bezpečnosti pro zákazníky. Toto je poprvé, kdy společnost Microsoft vytvořila řešení v tomto měřítku, s partnery a pro partnery.

● Program Azure Migration. Nový program Azure Migration Programme (AMP) pomáhá zákazníkům urychlit jejich přechod na Azure. AMP nabízí aktivní poradenství a nástroje, které pomáhají zmírnit rizika a řešit běžné problémy spojené s přesunem pracovní zátěže do cloudu.

Rozšíření partnerských příležitostí

Od založení programu společnosti Microsoft pro společný prodej před 24 měsíci dosáhl tento program smluvních partnerů ročních tržeb ve výši 9,5 miliardy USD. Investice oznámené tento týden jsou navrženy tak, aby navázaly na tuto příležitost:

● Veřejná přístupnost kompetence Microsoft Security. Tato nová kompetence umožňuje partnerům poskytovat své odborné znalosti a nabízí přístup k celé řadě výhod, které umožňují růst a ziskovost podniků.

● Pět pokročilých specializací. Mezi tyto patří přechod Windows Server a SQL Server na Microsoft Azure, přechod systémů Linux a Open Source na Microsoft Azure, přechod Data Warehouse na Microsoft Azure, modernizace webových aplikací v Microsoft Azure a Kubernetes na Microsoft Azure.

● Nová zlepšení na trhu. Další modely cenotvorby, program odměn a nové způsoby zavádění na trh přicházejí v červenci pro společnosti, které zveřejňují transakční nabídky na rozšířeném komerčním trhu společnosti Microsoft. Cenové modely zahrnují měsíční a roční SaaS fakturaci, flexibilní, vlastní měřené možnosti účtování, standardní smlouvy a bezplatné SaaS testy, které jsou převáděny na placené zakázky.

O konferenci Microsoft Inspire

Konference Microsoft Inspire poskytuje partnerské komunitě společnosti Microsoft přístup ke klíčovým marketingovým a obchodním strategiím, vedení a informacím o konkrétních zákaznických řešeních, jejichž cílem je pomáhat partnerům uspět na trhu. Spolu s příležitostí získání informací, které se týkají prodeje, marketingu, služeb a technologií, je Microsoft Inspire ideálním prostředkem pro získávání cenných znalostí od svých kolegů a od společnosti Microsoft.

Více informací naleznete na webových stránkách https://partner.microsoft.com/en-us/inspire.