Virtuální servery s SSD disky za 261 Kč!

Datové centrum COOLHOUSING začátkem února aktualizovalo nabídku virtuálních serverů (VPS), ve které se nově nacházejí servery s rychlými SSD disky, jejichž cena startuje na pouhých 261 Kč/měsíčně a to včetně automatického zálohování 7 dní zpět a Anti-DDoS ochrany zdarma!

Rychlejší odezvy serveru

Výraznou změnou v nabídce COOLHOUSINGu prošly nejen modely VPS Linux, VPS Windows, ale také specializované virtuální dedikované servery (VDS). Díky technologii SSD, servery vykazují nejen rychlejší diskové odezvy, ale také vyšší hodnoty zápisu a čtení z disku i při plně vytíženém podkladovém serveru.

Proti proudu v IT

Díky výrazné redukci cen zmíněných Solid-State Drive a efektivní konfiguraci podkladových serverů, COOLHOUSING zvolil cestu proti současným trendům – místo zdražování zlevnit. Nyní tak model VPS SSD Start s 1 jádrem, 2 GB RAM a 20GB SSD vychází na 261 Kč/měsíčně, při roční platbě. Takhle tomu bylo naposledy před třemi lety.

Anti-DDoS a týdenní záloha zdarma

A to není všechno! Ke službě VPS SSD navíc zdarma každý nový zákazník obdrží ochranu proti DDoS útokům a automatickou zálohu serveru ve formě snapshotů 7 dní zpětně.

Pokud i Vy máte zájem o spolehlivý server se špičkovou dostupn22ostí a neomezeným datovým přenosem, poptejte virtuální server u datového centra COOLHOUSING, jednoho z nejzkušenějších providerů serverů a datových služeb v ČR!

https://www.coolhousing.net/cz/