Společnost Tech Data se stala novým distributorem značky D-Link

Společnost D-Link, přední světový výrobce IP síťových prvků pro firmy a domácnosti, oznámila, že podepsala distribuční smlouvu s Tech Data Distribution. Podepsáním této smlouvy se Tech Data stává distributorem produktů společnosti D-Link na území České republiky.

Společnost D-Link již 32 let dodává inovativní, výkonné a intuitivně ovladatelné produkty pro domácnosti, firmy, poskytovatele internetu, mobilní operátory a datová centra. Je jedním z předních světových výrobců aktivních prvků síťové infrastruktury. Navrhuje, vyvíjí a vyrábí síťové prvky, bezdrátová zařízení, IP kamerové systémy a produkty pro tzv. chytrou domácnost a internet věcí. Společnost D-Link je průkopníkem mnoha IP technologií pro plně integrované prostředí digitálních domácností a počítačových sítí.

Své bohaté produktové portfolio nabízí D-Link organizacím a spotřebitelům prostřednictvím své globální sítě distribučních partnerů, do které už patří i společnost Tech Data Distribution s.r.o., česká pobočka firmy Tech Data Corporation, která je nadnárodním distributorem informačních technologií. Mezi zákazníky Tech Data Distribution patří reselleři a systémoví integrátoři, kteří se zabývají prodejem zboží koncovému uživateli.

„Tech Data je distributorem produktů D-Link v mnoha evropských zemích. Proto jsem rád, že můžeme naše zkušenosti z jejich prodeje uplatnit i v České republice,“ řekl Lukáš Hála, produktový manažer zodpovědný za značku D-Link v Tech Data Distribution. „Pro distribuci produktů D-Link budeme využívat naše logistické centrum v Boru u Tachova, které do teď sloužilo především pro obsluhu zákazníků v Německu a Rakousku. Díky oficiální distribuci pro ČR tak budeme moci nabídnout našim českým partnerům kromě vysoké dostupnosti také adekvátní projektovou podporu při tvorbě systémů a komplexních síťových řešení.“

„Těším se na spolupráci s naším novým partnerem Tech Data Distribution. Věříme, že tato spolupráce bude oboustranně výhodná a prospěšná i pro zákazníky, protože tak pro ně budou naše produkty ještě dostupnější,“ řekl Marcin Michalski, district manager společnosti D-Link s.r.o.

O společnosti D-Link

D-Link je jedním z předních světových výrobců síťové infrastruktury, který od roku 1986 dodává inovativní, vysoce výkonné a intuitivně ovladatelné produkty pro firmy a domácnosti. D-Link navrhuje, vyvíjí a vyrábí oceňovaná síťová a bezdrátová zařízení, zabezpečovací řešení pro IP dohled a prvky chytré domácnosti. D-Link nabízí své rozsáhlé produktové portfolio organizacím a spotřebitelům prostřednictvím své globální sítě obchodních partnerů a poskytovatelů služeb. D-Link si uvědomuje význam zpřístupňování, správy, zabezpečení a sdílení dat a digitálního obsahu. Je průkopníkem mnoha IP technologií pro plně integrované prostředí digitálních domácností a počítačových sítí. 

O společnosti Tech Data

Společnost Tech Data spojuje svět prostřednictvím technologií. Naše kompletní portfolio produktů, služeb a řešení, vysoce specializovaných dovedností a odbornosti v oblasti technologií nové generace umožňuje našim partnerům přinášet na trh produkty a řešení, které svět potřebuje k tomu, aby se mohl spojit, růst a rozvíjet se. Společnost Tech Data se umístila na 83. místě v seznamu Fortune 500® a již podeváté v řadě byla označena za jednu z „nejobdivovanějších společností na světě“.