Nové počítače Lenovo Yoga povýšily design udržitelností

Před 10 lety na veletrhu CES společnost Lenovo debutovala svým ikonickým 360stupňovým flexibilním designem pantu na prvním více režimovém notebooku na světě Yoga 2v1, který definoval toto odvětví. Sofistikovaný styl Lenovo Yoga je navržen s ohledem na všestrannost a přenosnost, aby uživatelé mohli plynule přejít z práce do zábavy. Nyní, o deset let později, má Yoga různé podoby a přináší inovace do éry práce, učení a hraní odkudkoliv.

Společnost Lenovo, světová jednička v PC1 segmentu, představila svou sedmou generaci notebooků Yoga 2v1 s novým vlajkovým 14palcovým konvertibilním notebookem Lenovo Yoga 9i, ultra přenosným 14 a 16palcovým notebookem Yoga 7i a 13palcovým ekologickým notebookem Yoga 6 z recyklovaných materiálů. Na veletrhu CES společnost Lenovo představila také tři nové spotřebitelské monitory série Q, Lenovo Q27h-20, Lenovo Q27q-20 a Lenovo Q24i-20, které dokonale vyvažují styl a funkčnost pro domácnost.

Ať už spotřebitelé potřebují plnohodnotný multimediální zážitek při hraní her, učení se, seriálových maratónech nebo tvorbě obsahu s výkonným Windows 11, Lenovo má ve své nejnovější nabídce počítačů všechno. Nová zařízení Yoga dokonce umožní lidem přidávat si položky do nákupních seznamů i přes celou místnost pomocí integrovaných inteligentních funkcí, jako je režim Show Mode for PC od Alexa, což je další prvenství z dílny Lenovo. Dalším vrcholem portfolia Yoga v letošním roce je představení progresivní služby Lenovo CO2 Offset Service, která poskytne nejen firmám ale i spotřebitelům, možnost kompenzovat emise uhlíku a přispět k udržitelnější budoucnosti.

Zatímco slavíme výročí skutečného originálu, který obrátil svět osobních počítačů naruby, Lenovo hledí do budoucna tím, že svému spotřebitelskému designu dopřálo elegantní restart. Hrany laptopu jsou pohodlně zakřivené a přinášejí neutrální paletu barev, více recyklovaných materiálů a luxusní povrchové úpravy. Společnost Lenovo, která je rozhodně optimistická, pokud jde o prosperitu v budoucnu, pokračuje ve svém cíli poskytovat „inteligentnější technologie pro všechny“ z pozice lídra – se zaměřením na udržitelný a inkluzivní design.