Microsoft oznámil vítěze a finalisty soutěže Partner roku pro rok 2019

Společnost Microsoft Corp. ve čtvrtek oznámila vítěze a finalisty soutěže Partner roku společnosti Microsoft pro rok 2018 (Microsoft 2019 Partner of the Year Awards). Každoroční soutěž oceňuje partnery společnosti Microsoft, kteří prokazují dokonalost v inovacích a implementaci zákaznických řešení založených na technologii společnosti Microsoft. Vítězové a finalisté z celého světa budou oceněni na konferenci Microsoft Inspire, která se uskuteční ve dnech 14.-18. července 2019 v Las Vegas v Nevadě.

V letošním roce společnost Microsoft ocenila partnery ve 41 kategoriích oslavujících každou oblast řešení, odvětví a sektorů, ve kterých jsou využívány technologie společnosti Microsoft. Ocenění finalisté a vítězové byli vybráni z více než 2 900 nominací shromážděných ze 115 různých zemí světa na základě jejich oddanosti vůči zákazníkům, vlivu jejich řešení na trh a příkladného využití technologií společnosti Microsoft.

„Jsme nadšeni, že můžeme oslavovat finalisty a vítěze soutěže Partner roku společnosti Microsoft pro rok 2019,“ řekl Gavriella Schuster, viceprezidentka společnosti One Commercial Partner společnosti Microsoft. „Tyto společnosti jsou předními představiteli průmyslu, kteří pomáhají podnikům po celém světě spojovat a dosahovat více. Jsem opravdu ohromena každým vítězem a finalistou a je mi ctí, že mohu zdůraznit neuvěřitelnou práci, kterou dělají.“

Kategorie, vítězové a finalisté jsou uvedeni níže. Kompletní seznam, včetně vítězů ceny Partner Microsoft Country roku 2019, naleznete na stránkách https://partner.microsoft.com/en-us/inspire/awards.