Dial Telecom masivně investuje do rozvoje optických sítí

Jen v poslední době Dial Telecom zřídil v Praze, Brně, Plzni a Ostravě přes 70 nových přípojných míst do optické sítě, zejména ve významných či nových administrativních budovách a obchodních centrech

Dial Telecom, a.s., přední český poskytovatel datových a hlasových služeb, v poslední době široce investoval do rozvoje republikových i metropolitních optických sítí a do připojování administrativních budov a obchodních center. Investice téměř sto milionů korun se dotkla také navyšování stávajících kapacit a zabezpečení sítě. I přes nepříznivou hospodářskou situaci díky Covidu 19 tak nadále myslí na své zákazníky a inovuje technologie a rozšiřuje své služby.

Dial Telecom jen v poslední době zřídil v pražské i brněnské metropoli přes 70 nových přípojných míst do své optické sítě, zejména šlo o významné či nově vystavěné administrativní budovy, ale také obchodní centra a další společnosti.

Společnosti sídlící na těchto adresách tak mohou využít řadu kvalitních datových a hlasových služeb na míru, mezi něž patří speciální služby jako datový okruh pro firmy, Lambda, vlastní širokopásmové internetové připojení a řada dalších individuálních nastavení.