World Data Congress v Praze

Mezinárodní konference zaměřená na data, World Data Congress, se uskuteční již 7. března 2023 v prostorách Martinického paláce na Pražském hradě. Akce je zaměřena na témata, jako jsou AI, IT, kybernetická bezpečnost, robotizace, vzdělávání nebo legislativu. World Data Congress je největší konference zaměřená na trendy, inovace a novinky týkající se dat. Jde o jedinečnou akci, na které se setkají inovátoři, vizionáři, vývojáři i inženýři.

Vstupte do doby datové

Nastala doba datová – data jsou nejdůležitější aktivum současnosti, pomáhají nám lépe pochopit byznys, zákazníky a další oblasti. „Data jsou stále nedoceněným zdrojem. Spousta společností s nimi doteď neumí pracovat“, uvedl Patrik Juránek, Startup Disrupt.

Hlavním hostem konference bude Dr. David Hanson z Hanson Robotic, která vyvinula humanoidního robota Sophia. Mezi dalšími řečníky vystoupí Petr Očko z MPO, digitální poradkyně Estonska Erika Piirmets, Richard Simon z T-Systems aj.

Agendu, seznam řečníků a možnost nákupu vstupenek najdete na https://datacongress.cz/.

O Startup Disrupt

Hlavním organizátorem akce je globální platforma pro startupy a inovátory StartupDisrupt.com. Hlavní myšlenkou této platformy je propojit byznys a startupový ekosystém. Startup Disrupt organizuje pravidelně komunitní akce, konference, workshopy, webináře pro startupy, foundery a technologické inovátory z celého světa.