SSL certifikáty PositiveSSL stále nejoblíbenější

Používání SSL certifikátu na webových stránkách je již samozřejmé a prakticky povinné. Tam kde nelze použít populární SSL certifikát Let’s Encrypt přichází na řadu SSL certifikáty od komerčních certifikačních autorit jako například Sectigo, DigiCert, RapidSSL a dalších.

SSL certifikáty PositiveSSL vydává certifikační autorita Sectigo, která svádí boj o trh v oblasti levných doménových certifikátů s autoritou DigiCert stojící za značkou RapidSSL.

PositiveSSL nejoblíbenější

Projek SSLmentor nabízí v doménových SSL certifikátech různé značky, avšak populární řada certifikátů PositiveSSL, která nabízí nejlevnější značkové SSL certifikáty na trhu potvrdila v roce 2020 že je nejoblíbenější. Z doménových SSL certifikátů více než 60 % zákazníků projektu dalo přednost této značce před ostatními.
Řada PositiveSSL obsahuje doménové SSL certifikáty pro zabezpečení jedné domény, multi-doménové certifikáty a také WildCard certifikát. Doménové certifikáty lze získat během chvíle, před vystavením je ověřována pouze existence domény a právo s doménou nakládat, což se provádí zaslaným e-mailem na vybranou zvolenou schránku domény.  Certifikáty jsou pro 99,9 % webových prohlížečů plně důvěryhodné.

Nejlevnější SSL certifikáty získáte u SSLmentor.cz

Nejlevnější SSL certifikáty najdete u českého poskytovatele SSL certifikátů na projektu SSLmentor.cz, kde kromě řady PositiveSSL si můžete vybrat SSL certifikáty od dalších světových autorit jako je DigiCert, GeoTrust, Thawte, Certum. Včetně v České republice velmi populární certifikační autority RapidSSL nabízející levné certifikáty pro zabezpečení jedné domény a doménový WildCard certifikát.