RapidSSL certifikáty stále populární

Certifikační autorita RapidSSL svými SSL certifikáty zajišťuje komunikaci pro statisíce webových stránek na internetu a stálenabízí dva nejžádanější SSL certifikáty pro HTTPS komunikaci.

Certifikační autorita RapidSSL si již od svého vzniku dala za cíl nabízet levné SSL certifikáty, které zákazníci získají současně velice rychle. Proto v nabídce naleznete pouze dva typy SSL certifikátů. Klasický SSL certifikát RapidSSL pro zabezpečení jedné domény a druhý RapidSSL WildCard, který slouží pro zabezpečení neomezeného počtu subdomén. Oba certifikáty patří do tzv. DV SSL certifikátů, kdy je ověřována pouze existence domény.

RapidSSL pro jednu doménu

Nejlevnější SSL certifikát RapidSSL zajistí zabezpečení jedné domény, je důvěryhodný pro 99 % moderních webových prohlížečů i na mobilních zařízeních a zajistí zabezpečení názvu domény s www i bez uvedení www, což zajistí jednoduché nasazení SSL certifikátu na server

Nejlepší cenu získáte na projektu SSLmentor.cz – SSL certifikát RapidSSL

SSL certifikát RapidSSL pro zabezpečení jedné domény lze doporučit každému provozovateli webových stránek, ať už se jedná o osobní web, blog, aplikaci nebo firemní webové stránky.

RapidSSL WildCard certifikát

WildCard certifikát je vhodný pro jakékoliv firemní webové stránky a projekty, kde je požadavkem zabezpečit větší množství subdomén. Výhodou certifikátu je také možnost zabezpečení hlavní domény 2. řádu i bez vloženého www.
V případě potřeby na projektu zabezpečit mnoho subdomén, jako například www.domena.cz, shop.doména.cz, platby.doména.cz, partneri.doména.cz a nebo cokoliv.doména.cz, je RapidSSL WildCard ideálním SSL certifikátem. Administrátorům ušetří mnoho práce, neboť nemusí řešit získání dalších SSL certifikátů při přidávání nových sub-domén.

Nejlepší cenu získáte na projektu SSLmentor.cz – RapidSSL WildCard certifikát

Hvězdičkový RapidSSL WildCard nabízí neomezené zabezpečení sub-domén, rychlé získání certifikátu – stačí pouze odkliknout odkaz v e-mailu, výhodnou cenu, 99,9% podporu moderních www prohlížečů, podporu v mobilních zařízeních, 256 bitové SSL šifrování.

Proč používat SSL certifikát

Nasadit SSL certifikát je nutné pro zajištění bezpečné HTTPS komunikace na internetu. Pomocí SSL certifikátu se vytváří šifrované spojení mezi prohlížečem návštěvníka webu a serverem. Díky HTTPS tak nelze odposlechnout komunikaci, ukradnout osobní data. Zlá osoba navíc nemůže vložit zákeřný kód do stránek či změnit obsah (např. dříve časté vkládání reklam bez vědomí uživatele). Prohlížeč Chrome označuje stránky bez SSL certifikátu nedůvěryhodným „Nezabezpečeno“ a to žádný majitel webu nechce. HTTPS komunikace umožňuje využívat také nové technologie jako je HTTP/2 nebo některé nové funkce CSS. HTTPS/2 výrazně zrychluje načítání webových stránek. A v neposlední řadě SSL certifikát posiluje SEO hodnocení od Google.