Projekt SSLmentor v novém vzhledu

Začátkem října byl projekt pro získání SSL certifikátů – SSLmentor „přepnut“ do nového, plně responzivního vzhledu. Současně byla spuštěna i zahraniční mutace v anglickém jazyce na adrese sslmentor.com. Na projektu se stále nabízí mnoho populárních SSL certifikátů pro zabezpečení komunikace webových stránek na internetu.

Hlavním cílem projektu je nabídnout zákazníkům cenově dostupné certifikáty a přehledné informace o SSL certifikátech, jejich typech, a také o certifikačních autoritách. SSLmentor je přímým partnerem většiny nabízených certifikačních a díky tomu je schopen zajistit SSL certifikát během minut nebo operativně řešit validační požadavky.

5 značek světových certifikačních autorit

Široká nabídka SSL certifikátů na webu www.sslmentor.cz umožňuje výběr vhodného certifikátu pro malé i velké webové projekty. Samozřejmostí jsou levnější ceny než u samotných certifikačních autorit, fakturace v Kč. V nabídce jsou SSL certifikáty od autorit – Sectigo, DigiCert, RapidSSL, Thawte, GeoTrust nebo Certum.

Code Signing Certifikáty

Na stránkách projektu vývojáři získají také CODE signing certifikáty, které slouží pro podepisování aplikací, kódu a souborů distribuovaných online po síti internet. V nabídce jsou standardní CODE, tak i EV CODE. Extended Validation CODE certifikáty nabízejí nejvyšší úroveň zabezpečení, jsou dodávány ve formě externího hardwarového tokenu, kde jsou umístěny klíče k podepisování kódu.

Kompletní přehled SSL certifikátů naleznete na stránkách SSLmentor.