Kvalitní zabezpečení www stránek s RapidSSL certifikáty

Zabezpečení webových stránek pomocí SSL certifikátů je nezbytností nejen z důvodu bezpečnosti přenášených dat, ale i z důvodů využívání nových technologiích na internetu a také pozitivním faktorem pro SEO optimalizaci. O rychlé získání kvalitního SSL certifikáty od certifikační autority RapidSSL se postará projekt SSLmentor.cz.

SSL certifikáty od certifikační autority RapidSSL nabízí rychle generované a cenově výhodné SSL certifikáty. Název „Rapid“ = rychle je synonymem pro tyto certifikáty, jejichž ověření se provádí pouze zasláním e-mailu na majitele domény. Jedná se o tzv. doménové certifikát (DV), které obsahují potvrzení s názvu domény a základní informace typu certifikační autorita, platnost atd. 

V nabídce SSLmentor.cz k dispozici oba typy SSL certifikátů RapidSSL za velmi výhodné ceny. 

 

SSL certifikát RapidSSL

Nejlevnější certifikát od autority RapidSSL je plně plně důvěryhodný pro všechny moderní prohlížečě a díky doménové validaci je vystaven během několika minut. Certifikát je platný automaticky pro domény s/bez www. Rapid SSL certifikát je vhodný pro jakýkoliv webový projekt, www stránky kde potřebujeme primárně zajistit šifrovanou komunikaci na HTTPS protokolu a je to jeden z nejpopulárnějších DV SSL certifikátů na trhu.

RapidSSL Wildcard certifikát

Populární „hvězdičkový“ SSL certifikát pro zabezpečení neomezeného počtu subdomén. RapidSSL WildCard certifikát zabezpečí nejen hlavní doménu, ale především všechny její subdomény. Výhodou RapidSSL Wildcard certifikátu je jeho rychlé vystavení, které může být provedeno během několika minut.

O CA RapidSSL

Historie certifikační autority RapidSSL sahá již do roku 2003, kdy tato CA byla založena svoji mateřskou společností GeoTrust jako levná značka SSL certifikátů. V současnosti patří pod křídla společnosti Symantec/DigiCert. Certifikáty RapidSSL se staly díky rychlosti vystavení a ceně velice populární. Certifikáty jsou pro 99,9 % webových prohlížečů plně důvěryhodné a nabízí kvalitní zabezpečení internetové komunikace.

O společnosti Web security s.r.o.

Společnost Web security  s.r.o. se zaměřuje na internetovou bezpečnost. Je známá projektem SSLmentor, který nabízí SSL certifikáty pro zabezpečení internetové komunikace od světových certifikačních autorit. Cílem projektu je zajistit zákazníkům získání SSL certifikátu, poskytovat kvalitní a automatizované služby a to vše za velmi výhodné ceny, které může zákazníkům nabídnout díky přímému partnerství s certifikačními autoritami.