Jarní akce na SSL certifikát RapidSSL WildCard

Společnost Web security s.r.o. připravila na svém projektu SSLmentor.cz v dubnu speciální nabídku pro zájemce o hvězdičkový SSL certifikát RapidSSL. Wildcard certifikáty umožňují zabezpečit neomezené množství sub-domén a jsou velice populární. RapidSSL WildCard certifikát lze až do konce dubna získat na dva roky se slevou 500 Kč!

Až do konce dubna 2019 je možné objednat WildCard SSL certifikát RapidSSL na 2 roky se slevou 500 Kč. Po dobu akce se tento SSL certifikát stává nejlevnějším značkovým WildCard SSL certifikátem na trhu a zájemce vyjde jeho roční cena na 2.140 Kč. Celková cena za 2letý certifikát je 4.280 Kč. Certifikát je vhodný pro jakékoliv firemní webové stránky a projekty. Jeho získání je velice rychlé neboť se jedná o tzv. doménový SSL certifikát, který se potvrzuje pouze kliknutím na odkaz v zaslaném e-mailu na vybranou schránku domény. Důležitou vlastností je důvěryhodnost vystaveného certifikátu pro 99,9 % moderních prohlížečů a také možnost zabezpečení domény i bez vloženého www.

Pokud je potřeba na projektu zabezpečit mnoho subdomén, jako například www.domena.cz, shop.doména.cz, platby.doména.cz, partneri.doména.cz a nebo cokoliv.doména.cz, je RapidSSL WildCard ideálním SSL certifikátem. Administrátorům ušetří mnoho práce, neboť nemusí řešit získání dalších SSL certifikátů při přidávání nových sub-domén.

Jarní akce RapidSSL WildCard

  • Cena za 1. rok 2.750 Kč
  • Standardní cena za 2 roky 4.780 Kč
    • výsledná cena za rok 2.390 Kč
  • Jarní akce, cena pouze 4.280 Kč! SLEVA 500 Kč
    • výsledná cena za rok 2.140 Kč

SSL certifikát RapidSSL WildCard zakoupíte na stránkách projektu SSLmentor:  https://www.sslmentor.cz/rapidssl/rapidsslwild

 

Hvězdičkový RapidSSL WildCard nabízí neomezené zabezpečení sub-domén, rychlé získání certifikátu – stačí pouze odkliknout odkaz v e-mailu, výhodnou cenu, 99,9% podporu moderních www prohlížečů, podporu v mobilních zařízeních, 256 bitové SSL šifrování.

O projektu SSLmentor

Na webových stránkách SSLmentor.cz získají zájemci nabídku více něž 50 druhů certifikátů od největších světových certifikačních autorit jako DigiCert, Sectigo (dříve Comodo), GeoTrust, Thawte, RapidSSL, Symantec nebo také evropské certifikační autority Certum. Kromě SSL certifikátů je na stránkách studnice informací týkajících se zabezpečení webových stránek a internetové komunikace pomocí SSL certifikátů.