Certifikáty PositiveSSL nabízí nejlevnější cestu k zabezpečení webu

Internetový prohlížeč Chrome označuje viditelně všechny stránky fungující bez zabezpečeného HTTPS protokolu jako „Not secure“ – „Nezabezpečeno“. Vyřešení nedůvěry stránek nabízí levné SSL certifikáty PositiveSSL, které vydává největší komerční světová certifikační autorita Sectigo.

Populární řada certifikátů PositiveSSL nabízí nejlevnější značkové SSL certifikáty na trhu. Řada obsahuje doménové SSL certifikáty pro zabezpečení jedné domény, multi-doménové certifikáty a také WildCard certifikát. Doménové certifikáty lze získat během chvíle, před vystavením je ověřována pouze existence domény a právo s doménou nakládat, což se provádí zaslaným e-mailem na vybranou zvolenou schránku domény.  Certifikáty z řady Comodo PositiveSSL jsou pro 99,9 % webových prohlížečů plně důvěryhodné.

Součástí řady Positive SSL jsou také dva Extended Validation SSL certifikáty („zelené SSL“), které díky důsledné firemní validaci zobrazují název firmy provozovatele webových stránek v internetovém prohlížeči. EV SSL certifikáty používají například banky, velké e-shopy a firmy, kterým záleží na vlastní prezentaci a důvěryhodnosti.
Zelený SSL certifikát lze pořídit na rok již od cca 2.000 Kč a mnoho firem a běžných e-shopů si EV certifikáty pořizuje pro větší důvěry zákazníků.

Nejlevnější PositiveSSL získáte u SSLmentor.cz

Nejlevnější SSL certifikáty najdete u českého poskytovatele SSL certifikátů na projektu SSLmentor.cz, kde kromě řady PositiveSSL si můžete vybrat SSL certifikáty od dalších šesti světových autorit jako je DigiCert, GeoTrust, Thawte, Certum, Symantec. V nabídce je také v české republice velmi populární certifikační autorita RapidSSL nabízející levné certifikáty pro zabezpečení jedné domény a doménový WildCard certifikát.