Volnámísta.cz přešla na nové technologie

Služba Volnámísta.cz, umožňující vyhledat nebo zveřejnit pracovní nabídky, má nově díky využití fulltextového robota, pokročilých technologických způsobů získávání inzerátů, neuronové sítě a napojení na databázi Firmy.cz jednu z největších nabídek aktivních pracovních míst v Česku. Aktuálně služba nabízí 37 tisíc* pracovních pozic, tedy zhruba pětkrát více než před využitím nových technologií. Volnámísta.cz obsahují kromě rozšířené nabídky práce i praktické novinky pro uživatele. Využívání portálu je pro firmy i uživatele zdarma.

Vyhledávač pracovních nabídek Volnámísta.cz prošel redesignem a díky využití technologií mateřské společnosti Seznam.cz zpřístupňuje maximum příležitostí dostupných tuzemském pracovním trhu. Služba nově čerpá data o volných pozicích firemních subjektů z katalogu Firmy.cz a funguje díky nim obdobným způsobem jako konkurenční pracovní portály.

Propisování informací o volných místech z katalogu Firmy.cz funguje automaticky. „Naším cílem je nabídnout lidem co nejucelenější přehled o volných pracovních pozicích a samotným firmám zvýšit dosah jejich inzerce. V případě, že má společnost zápis v katalogu Firmy.cz, stačí si Volnámísta.cz jen připojit. Při zadání či odstranění inzerátu na kariérních stránkách se změna automaticky propisuje i na Volnámísta.cz,” vysvětluje Pavel Kolář, ředitel divize Oborových služeb Seznam.cz.