Veletrhu REKLAMA POLYGRAF OBALY se blíží

Letošní, v pořadí již 26. ročník mezinárodního veletrhu REKLAMA POLYGRAF OBALY, představí jako tradičně moderní a atraktivní expozice českých a zahraničních firem z oboru reklamní komunikace a využití tisku. Vše se uskuteční pod jednou střechou výstaviště PVA EXPO PRAHA od 9. do 11. dubna 2019.

Nové trendy odprezentuje řada letošních vystavovatelů. Jedním z nich je společnost DataLine Technology, která představila na veletrzích REKLAMA POLYGRAF v minulých letech špičková řešení pro digitální tisk a zušlechťování tiskovin. V letošním roce se rozhodla prezentovat především aplikace a rozmanité výrobky z celého světa, které jsou těmito technologiemi vyráběny.

Veletržní novinky 2019

V souběhu veletrhu REKLAMA POLYGRAF OBALY bude probíhat Výstava franchisingu (9.-10.4.) s dvoudenním programem plným přednášek a workshopů k danému tématu. V hale 6 pak návštěvníci naleznou specializovanou výstavu 3D EXPO, jejímž hlavním tématem bude ekologie provozu 3D tisku a s tím spojená recyklace. Součástí doprovodného programu bude i celodenní Odborná konference a jedinečný Souboj 3D tiskáren.

Mistrovství ČR a SR v car wrappingu

První den veletrhu proběhne v hale 7 Mistrovství České a Slovenské republiky v car wrappingu. Do soutěže se budou moci zapojit jak aplikační firmy, tak i dodavatelé. Cílem soutěže bude předvést kvalitu v této oblasti a pro samotné soutěžící porovnat svoji dovednost s konkurencí.

Doprovodný program veletrhu

V rámci veletrhu se uskuteční vyhlášení soutěží Kalendář 2019 a Duhový paprsek 2018. Paralelně s těmito akcemi bude v prostorách veletrhu probíhat doprovodný program, ve kterém budou vystavující firmy vystupovat s odbornými přednáškami rozličných témat. Odborným partnerem zůstává na letošní rok Obalový institut SYBA, který zde bude zároveň garantem části doprovodného programu/semináře s názvem Obaly pro potraviny a kosmetiku. První den veletrhu proběhne již 7. ročník veletrhu eventových služeb, Event Day.