TechoCon 2018 – konference o coworkingu

Nabitý celodenní program a zvučná zahraniční jména – to bude mezinárodní konference TechoCon, která proběhne 13. 9. 2018 v Praze. Věnovaná bude coworkingu a novým formám práce.

Několik set účastníků bude diskutovat v nabitém programu o nových technologiích, pracovním prostředí a trendech v zařizování kancelářských prostor. Hlavní řečníci přijedou z USA a Velké Británie, celkem vystoupí dvě desítky odborníků. Konference se bude věnovat aktuálním tématům coworkingu a technologických novinek.

Akci pořádá ve svém showroomu TECHO, významný evropský výrobce a dodavatel kancelářského nábytku a interiérů. Hlavním tématem bude The Workplace of the Future, letos s podtitulem práce v coworkingu.

Řečníky a přispěvateli konference TechoCon 2018 budou architekti, designéři a lidé bezprostředně vytvářející a užívající kancelářský prostor. Pořadatelé zveřejnili kompletní seznam řečníků a panelistů, mezi kterými nechybí specialisté z oblastí stojících i mimo navrhování samotných kancelářských prostor: psychologové, výzkumníci a analytikové zabývající se prostorem i lidským chováním.

„S tím, jak se v posledních letech mění kancelářská práce, mění se i nároky na prostor. Různé koncepty open space dnes přecházejí do nových forem co-workingů, které využívají i velké firmy. Sdílení informací, lidské síly a talentu s sebou nese zcela nové pohledy na práci, na které musejí reagovat nejen architekti a interiéroví designéři,“ popisuje Milan Začal, zakladatel konference. Na TechoConu vystoupí specialisté z USA, Velké Británie a dalších zemí, kteří mají s těmito formami praktické zkušenosti.

Jak využít sílu coworkingu pro zvýšení kvality práce? „Největším trendem současnosti je změna. O tom, jak změny promítnout do navrhování prostoru, bude TechoCon především,“ dodává Milan Začal.

Přednášející na TechoConu jsou zkušení praktici, kteří představí konkrétní postupy, jak prostory v moderních kancelářích navrhovat.

Konferenci doprovází na www.techocon.cz pravidelný týdenní blog s novinkami z oboru.