Acer představuje nové notebooky Swift 5 a Swift 3

Společnost Acer oznámila dostupnost nových modelů notebooků Swift 5 a Swift 3 s novými procesory Intel Core 11. generace s grafikou Iris Xe.

Nový notebook Acer Swift 5 je jedním z prvních na trhu, který byl ověřen prostřednictvím inovačního programu Project Athena, že splňuje požadavky notebookové platformy Intel Evo a že byl navržen tak, aby poskytl neuvěřitelně vysoký mobilní výkon a podmanivé funkce, které zlepšují celkové zážitky z používání notebooku. Mezi tyto funkce patří okamžité probuzení, grafika Intel Iris Xe, zářivý displej a nejnovější konektivita. Kromě toho se může pochlubit celodenní výdrží na baterii a lze jej navíc i rychle nabít. Po pouhém 30minutovém nabíjení získají uživatelé čtyři hodiny používání.

Návrhy notebooků Acer Swift 3 jsou součástí inovačního programu Intel Athena Project a zaměřují se na ověření a další ladění pro získání odznaku platformy Intel Evo.

„Nové notebooky Acer Swift představují pro naše zákazníky, kteří na cestách kultivují jedinečnou kombinaci práce, životních a vášnivých projektů, podstatný skok v oblasti výkonu, rychlosti odezvy a pohodlného používání,“ řekl James Lin, generální ředitel divize notebooků, IT Products Business, Acer Inc. „Společnost Acer se pečlivě postarala o to, aby byly pečlivě vylepšeny všechny aspekty návrhu v souladu s platformou Intel Evo pro dosažení těch nejlepších zážitků v dané třídě a pomoc našim zákazníkům dosáhnout vyšších cílů.“